Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8623
Zalogowanych: 30
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórski projekt jednym z najlepszych w Euroregionie Nysa. Zagłosuj na niego!

Czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:33
Aktualizacja: Piątek, 5 kwietnia 2013, 7:38
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jeleniogórski projekt jednym z najlepszych w Euroregionie Nysa. Zagłosuj na niego!
Fot. Organiatorzy
Projekt „Spotkania, tradycja, kultura i codzienność na czesko–polskim pograniczu”, realizowany w ostatnich trzech latach przez Dom Kultury Muflon w Sobieszowie, został wybrany spośród kilkudziesięciu innych z całego Euroregionu Nysa, jako jeden z najbardziej inspirujących projektów przeprowadzonych na czesko–polskim pograniczu. Teraz walczy on o tytuł „Najbardziej Inspirujący Projekt 2012 roku”. Wybiorą go czytelnicy w drodze głosowania, które potrwa do 22 kwietnia br. Zatem głosujmy!

Aby zagłosować należy kliknąć na link: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHgzN1VzOVgyWmZXSWZyTkxDdmY5ZUE6MQ, podać kilka danych i oczywiście zaznaczyć projekt: Spotkania -“ tradycja, kultura i codzienność na czesko-polskim pograniczu.

- Projekt realizowany przez MDK "Muflon" umożliwił zbliżenie mieszkańców miasta i okolic Jablonca nad Nisou oraz Jeleniej Góry. Były to spotkania z folklorem, muzyką, filmem i fotografią. Ponad 10 000 widzów oraz bezpośrednich uczestników miało możliwość porównania obu kultur, szukania wspólnych korzeni, a w efekcie postrzegania pogranicza polsko-czeskiego jako jednolitego obszaru. Częścią projektu była również inwestycja, podczas której gruntownie wyremontowano i zmodernizowano m.in. salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury "Muflon" - dodają.

Najlepsze projekty, które zdobędą największą liczbę głosów zostaną przedstawione na Wydarzeniu Rocznym Programu, które odbędzie się w dniach 15 i 16 maja br. w Kudowie Zdroju.

- Projekty zostały nominowane przez pracowników czeskich urzędów krajskich i polskich urzędów marszałkowskich, którzy wybierali najlepsze projekty spośród tych zrealizowanych na obszarze danego regionu. W ich wyborze pod uwagę brano wkład w osiągnięcie celów programu, rozwój relacji transgranicznych, oddziaływanie projektu na obszar przygraniczny oraz wyjątkowość działań – piszą organizatorzy konkursu.

"Głosujący mają również możliwość dołączenia swojego komentarza do wybranego projektu. Autorom trzech najoryginalniejszych i najciekawszych komentarzy, zostanie zapewniony bezpłatny pobyt na Wydarzeniu Rocznym Programu oraz wręczone zostaną atrakcyjne nagrody. Głosowanie zostanie zakończone 22 kwietnia 2013 roku"

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
499
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group