Zalogowanych: 6

I liga koszykarek: Jak nie idzie, to nie idzie...(!)

Niedziela, 12 listopada 2023, 19:32
Aktualizacja: 19:39
Czwartą porażkę, w czwartym rozegranym spotkaniu w sezonie 2023/2024 poniosły zawodniczki Isands Wichosia Jelenia Góra. Podopieczne trenera Rafała Sroki znów toczyły wyrównany bój, ale finalnie można rzec skończyło się jak zawsze w bieżącej kampanii rozgrywkowej. Jeleniogórzanki w zaległym spotkaniu grupy B I ligi koszykówki kobiet uległy na własnym parkiecie zespołowi Enea AZS II Poznań.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, a żadna ze stron nie była w stanie zbudować większej przewagi. W drugiej kwarcie rywalki odskoczyły na kilka punktów, wygrywając do przerwy 37:31. Chwilę po zmianie stron przyjezdne zbudowały przewagę w granicy 9-10 "oczek", lecz następnie do głosu doszły podopieczne trenera Sroki. Jeleniogórzanki jeszcze przed zakończeniem przedostatniej odsłony dopadły swoje przeciwniczki, remisując przed finałową ćwiartką 48:48. Ostatnia część gry należała do przyjezdnych. W 32. minucie było jeszcze 50:50, lecz ostatnie fragmenty zdecydowanie lepiej rozegrały zawodniczki ze stolicy Wielkopolski. Rezerwy Enea AZS-u wygrały ostatecznie 66:57. Dla nasz oznacza to czwartą porażkę w czwartych rozegranym pojedynku w ramach grupy B I ligi koszykówki kobiet.

Isands Wichoś Jelenia Góra - Enea AZS II Poznań 57:66 (12:14, 19:23, 17:11, 9:18)

Wichoś: Koc (23), Lipniacka (10), Haryńska (9), Lorenz (6), Jasińska (4), Warsińska (3), Karaś (2), Prokop, Feja