Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5598
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Igloo, ślizgawka i śnieżny zamek pod Śnieżką

Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 13:42
Aktualizacja: 13:42
Autor: Agrafka
KARPACZ: Igloo, ślizgawka i śnieżny zamek pod Śnieżką
Fot. Organizator
Jest takie miejsce, gdzie najmłodsi miłośnicy śnieżnych zabaw mają okazję poszaleć wśród zimowych budowli, poślizgać się na barwnych skuterkach śnieżnych, sankach i oponkach. To zimowy plac zabaw w Karpaczu.

Na potrzeby placu zabaw zostały wybudowane prawdziwe igloo, śniegowa ślizgawka, wieża obronna do walki na kulki śnieżne i trzymetrowego bałwan, który z góry czuwa nad bawiącymi się dziećmi. Tuż obok znajduje się najdłuższy w Karpaczu tor snowtubingowy z własnym wyciągiem na, którym szalone ślizgi trwają od rana do późnych godzin wieczornych.

Zimowy Plac Zabaw jest czynny od godz. 9.00 do 18.00. W ubiegłym roku nosił nazwę Saneczkowa Góra, jednak aktualnie został poszerzony o śnieżne budowle. – Jako dziecko lubiłem budować ze śniegu twierdze i igla. Dzieci coraz rzadziej maja taką Możliwość, więc chociaż na placu zabaw mają okazję przejść lodowym tunelem do śnieżnej twierdzy, skąd można porzucać się śnieżkami. Oczywiście plac zabaw będzie się powiększać – mówi Krzysztof Kostka, zarządca obiektu.

Wstęp z własnymi sankami wynosi 5 zł za godzinę, 10 zł kosztuje ten sam czas spędzony na sprzęcie z Zimowego Placu Zabaw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group