Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 6883
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Hurt na Światowej Letniej Nocy Sylwestrowej w Karpaczu

Sobota, 30 lipca 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Hurt na Światowej Letniej Nocy Sylwestrowej w Karpaczu
Fot. Organizatorzy
IV Światowa Letnia Noc Sylwestrowa rozpocznie się 31 lipca o 18.00 w Restauracji „U Petiego” przy stoku Kolorowa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Hurt, znany z takich przebojów jak „Załoga G”, „Między, pomiędzy gdzieś”, „Nowy początek”.

Zespół Hurt, ulubieńcy radiowej Trójki, to wrocławska grupa, która od 1992 r. zdobywa listy przebojów, uznanie i rozgłos. Wystąpi również jeleniogórska formacja 13 Poziomo, która grała już podczas II Światowej Letniej Nocy Sylwestrowej. Grupa ma łagodne, melodyjne usposobienie, ale zarazem mocne i rockowe brzmienie.

Na scenie pojawi się Adam Mrozowicz - konferansjer z Kabaretu DNO z Dąbrowy Górniczej, który ma głowę pełną dobrego humoru i zaskakujących gagów. Bawić publiczność będzie także kabaret Słoiczek Po Cukrze, czyli charyzmatyczne panie, które na rynku kabaretowym znane są od blisko piętnastu lat i wciąż odnotowują sukcesy, przedstawiają nowe pomysły, a co najważniejsze znakomicie bawią publiczność.

Tradycyjnie będzie wiele konkursów z nagrodami, w tym ten najważniejszy, na najbardziej odjazdową letnią kreację sylwestrową. Nagroda:1000 zł. Na koniec odbędzie się widowiskowy pokaz sztucznych ogni w rytmie specjalnie dobranej muzyki. Szampanem zostanie wzniesiony toast za pomyślność!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group