Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7738
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Hubert Papaj prezesem DAWG

Środa, 7 lutego 2018, 6:32
Aktualizacja: Czwartek, 8 lutego 2018, 7:46
Autor: Paweł Guszała
Region: Hubert Papaj prezesem DAWG
Fot. Paweł Guszała, DAWG
W listopadzie 2017 roku z funkcji wiceprezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu odwołany został Hubert Papaj. Były zastępca prezydenta Jeleniej Góry nie był długo bez pracy. Został prezesem agencji podlegającej pod Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej to placówka prowadząca szeroki zakres działań dla małych i średnich firm. Wspiera ich rozwój oraz działania, pobudza innowacyjność regionu, a przy tym poprawia konkurencyjność przedsiębiorstw. Poszukuje inwestorów oraz kształtuje wizerunek naszego województwa poza granicami naszego państwa. Dzięki pozyskiwanym środkom z funduszy unijnych na realizację statutowych celów, większość usług świadczy nieodpłatnie. W skrócie - do tej instytucji może zwrócić się każdy, kto chce lub już prowadzi małą lub średnią firmę.

Nowym prezesem zarządu tej agencji został Hubert Papaj. Nowy szef nie planuje przeprowadzać daleko idących zmian, zamierza udoskonalać to, co już jest. - Mamy naprawdę profesjonalnie przygotowaną kadrę pracowników, bardzo dobrze dobrany zespół w projektach europejskich, w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera. Moim zadaniem będzie jeszcze lepsza organizacja funkcjonowania agencji, aby właściciel i osoby korzystający z naszych usług byli zadowoleni – mówi Hubert Papaj, prezes Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu

Zapytaliśmy też Huberta Papaja o plany polityczne. Jesteśmy w „przededniu” wyborów samorządowych, a jego nazwisko przewija się na lokalnej giełdzie osób, które miałyby wystartować po urząd prezydenta Jeleniej Góry. - Jeszcze nie zapadły decyzje w Dolnośląskim Ruchu Samorządowym, będziemy ustalać kto wystartuje nie tylko między sobą, ale także z mieszkańcami. Postawimy na tego kandydata, który cieszyć się będzie największym poparciem i będzie najlepszym rozwiązaniem dla Jeleniej Góry. Rozważamy przeprowadzenie wewnętrznych wyborów. Temu miastu potrzebny jest skuteczny manager – zakończył H. Papaj.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1109
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group