Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7127
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Gwałciciele za kratami

Sobota, 3 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 20:08
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Na siedem lat pozbawienia wolności jeleniogórski Sąd Okręgowy skazał mieszkańca Kamiennej Góry, 22-letniego Tomasza B. Grożąc nożem, dwukrotnie zgwałcił on Karolinę W.

Rano, na poboczu dzikiego parkingu, napadł też na dwie wracające z dyskoteki siostry, mieszkanki jednej z podkamiennogórskich wsi. Zwyrodnialec zmusił je do stosunków seksualnych, skradł telefon komórkowy i kurtkę dżinsową za ponad pięćset złotych.

Tomasz B. miał ponadto na koncie inne zarzuty. Sprzedawał kradzione przedmioty (paserstwo) i kierował samochodem w stanie nietrzeźwym. Teraz dostał dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wcześniej Tomasz B. był karany jako nieletni. Potem w wieku dorosłym udowodniono mu rozbój w Bolesławcu. O gwałcicielu z Kamiennej Góry dwukrotnie pisaliśmy w „Nowinach” na przełomie lipca i sierpnia br.

Kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat grozi braciom Pawłowi i Bogdanowi B. Na razie zostali aresztowani i na trzy miesiące trafili za kratki. Obaj zwyrodnialcy z Kamiennej Góry w wieku 29 i 28 lat, od sierpnia br. wielokrotnie zmuszali dwie uczennice gimnazjum do stosunków płciowych. Grozili nożem i przywiązywali dziewczęta do łóżka. Kiedy jedna z gimnazjalistek o wyczynach braci poinformowała mamę, a ta policję, gwałcicieli szybko aresztowano.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group