Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4359
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Gwałciciel sióstr za kratkami

Środa, 3 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 21:58
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Zaledwie osiem dni potrzebowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, aby w wyniku intensywnych działań operacyjnych ustalić i zatrzymać sprawcę zgwałcenia dwóch sióstr.

Policjanci nie mieli portretu pamięciowego napastnika, jego odcisków palców czy wydzieliny do ustalenia kodu DNA. Panny z podkamiennogórskiej wioski w wieku 18 i 23 lat nie podały żadnych szczegółów dotyczących sprawcy gwałtu.
Postura napastnika (190 cm wzrostu), szpetny wygląd jego twarzy, groźby użycia noża oraz siły fizycznej przestraszyły i zszokowały dziewczęta o filigranowej budowie ciała.

Jedynym tropem był skradziony telefon komórkowy firmy Nokia 3120. Policjanci mieli pewne podejrzenia, ale dla dobra śledztwa nie chcieli udzielać informacji.
Gwałciciel niczego się nie spodziewał. Został zatrzymany 25 lipca nr. około godziny dziewiątej.

- Tomaszowi B. postawiono aż sześć różnych zarzutów - mówi zastępca naczelnika sekcji kryminalnej KPP w Kamiennej Górze, aspirant sztabowy Krzysztof Wilczek. - Był już karany jako nieletni, potem już jako osobie dorosłej udowodniono mu rozbój w Bolesławcu.

Tomasz B. będzie oskarżony o zgwałcenie dwóch sióstr i rozbój, o paserstwo, jazdę samochodem w stanie nietrzeźwym i o kradzież. Ponieważ miał miejsce rozbój, za który kara jest większa niż za gwałt, mężczyzna może w więzieniu posiedzieć do 12 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group