Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8743
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festyn z OSP Wiejska

Niedziela, 12 maja 2019, 6:17
Aktualizacja: Wtorek, 14 maja 2019, 9:37
Autor: WAC
Jelenia Góra: Festyn z OSP Wiejska
Fot. WAC
Kiepska pogoda nie przeszkodziła w dobrej zabawie podczas Festynu Strażackiego, który zorganizowali wczoraj (11.05) z okazji swojego święta strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Wiejska w Jeleniej Górze.

Oprócz gospodarzy, w organizacje festynu, który wczoraj miał swoją premierę zaangażowani byli strażacy z innych jednostek OSP z powiatu jeleniogórskiego. Nie zabrakło miasteczka ruchu drogowego, przygotowanego przez Straż Miejską. Na specjalnym stanowisku można było również skorzystać z możliwości oznakowania roweru przez funkcjonariuszy policji.

Wśród wielu atrakcji szczególnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny dla dzieci oraz przejażdżki w pojazdach grupy „Jelenie Wraki” i quadami elektrycznymi. Na głodnych czekały potrawy z kuchni polowej.

Cały dochód z dzisiejszego festynu zostanie przekazany na rzecz naszej jednostki – mówi Łukasz Szeszko z OSP Wiejska. - Środki te zostaną wykorzystane na zakup umundurowania dla młodzieżowej drużyny pożarniczej oraz strażaków, którzy są w jednostce operacyjno – technicznej. Mamy ograniczony budżet, dlatego staramy się organizować tego typu imprezy. Nasza jednostka liczy obecnie 46 członków, z czego 32 jest zdolnych do akcji. W roku zaliczamy około 200 wyjazdów do akcji ratowniczo – gaśniczych - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

24
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
10
28%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group