Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7506
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ferie tylko dla twardzieli

Środa, 13 lutego 2008, 8:14
Aktualizacja: 8:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ferie tylko dla twardzieli
Fot. Archiwum
Nietypową propozycję na drugi tydzień zimowych wakacji mają harcerze, którzy proponują gimnazjalistom i licealistom mnóstwo emocji w drugim tygodniu laby.

– Nie chcecie spędzać całego wolnego czasu przed komputerem? Możecie poznać coś nowego na świeżym powietrzu nie bojąc się przy tym odrobiny zmęczenia – zachęca Przemysław Woźniak z ZHP, organizator bezpłatnych zajęć.

Harcerze planują wspinaczkę skałkową, mrożące krew w żyłach zjazdy na linach, paintball, spływ pontonem, podstawę szkoły przetrwania. Podczas wycieczek uczestnicy ferii dla twardzieli będą uczyć się orientacji w terenie dzięki GPS, zbudują mosty i przeprawy nad rzeką, a jadać będą potrawy z biwakowej kuchni.

– Wszystko z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i pełnych zasad bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone będą przez osoby pełnoletnie, doświadczone i przygotowane do pracy z młodzieżą. Będą to prawie całodzienne wyjazdy w okolice Jeleniej Góry – zapowiada Przemysław Woźniak.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00 w siedzibie
hufca Jelenia Góra na ul. 1 Maja 28 (róg ul. 1 Maja i ul. Pocztowej nad
cukiernią). – Na spotkaniu dokładnie wszystko wyjaśnimy i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania – zapewniają organizatorzy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group