Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6621
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ferie na półmetku

Wtorek, 5 lutego 2019, 6:04
Aktualizacja: Środa, 6 lutego 2019, 5:43
Autor: MDK
Jelenia Góra: Ferie na półmetku
Fot. Użyczone/MDK
W miniony piątek (1.02) zakończył się I turnus pełen ciekawych i urozmaiconych działań artystycznych półkolonii zimowych w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury.

Na początku pobytu odbyły się zajęcia z Policją, związane z bezpieczeństwem podczas ferii, warsztaty plastyczne w Biurze Wystaw Artystycznych, poświęcone umiejętności posługiwania się mapą oraz warsztaty pod nazwą „Zabawa w drewnie” w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych.

W kolejnych dniach półkolonii zorganizowano wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach połączoną ze spacerem po Parku Zdrojowym, a także uczestnictwo w projekcji filmu „Klakson i spółka” w Jeleniogórskim Centrum Kultury. W programie nie zabrakło również zabaw i gier terenowych. Na zakończenie I turnusu dzieci wzięły udział w biegach na orientację na Wzgórzu Kościuszki, a następnie po powrocie do placówki uczestniczyły w turnieju gier planszowych z nagrodami.

W czasie półkolonii uczestnikom dopisywały humory i chęci do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć. Wspólnie spędzony czas wzbogacił uczestników o nowe znajomości, umiejętności i wiedzę. Było przy tym wiele radości i dobrej zabawy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group