Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9304
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Fekalia zalewały łąkę

Wtorek, 22 czerwca 2021, 6:02
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Fekalia zalewały łąkę
Fot. Czytelnik
Na łąkę pomiędzy ulicami Hofmana i Kopernika w Szklarskiej Porębie od kilku dni leją się ścieki z kanalizacji – alarmuje pan Janusz z miasta pod Szrenicą.
Według mojej wiedzy, kilka dni temu ludzie mieszkający w pobliżu zgłaszali ten problem do Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji jednak do tej pory nikt nie zareagował i teren zielony w pobliżu ośrodka KRUS jest zalewany ściekami - mówi nasz Czytelnik. - W okolicy strasznie cuchnie. Nie wspomnę już o zagrożeniu sanitarnym - podkreśla.

Jak informuje dyrektor ds. technicznych KSWiK Krzysztof Ślęzok - w tym miejscu doszło do niedrożności kanalizacji, jednak żaden z mieszkańców nie zgłaszał tego problemu.

O awarii dowiedzieliśmy się wczoraj (21.06) rano, kiedy nasz pracownik zauważył wpis na ten temat na jednym z profili w mediach społecznościowych – mówi K. Ślęzok. - Od razu przystąpiliśmy do usuwania awarii i wysłaliśmy tam wóz WUKO z Mysłakowic. W przyszłości prosimy mieszkańców, aby zgłaszać takie sytuacje bezpośrednio do nas. Numery alarmowe dla poszczególnych oddziałów naszej spółki są dostępne na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia są przyjmowane przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. To znacznie skróci czas usunięcia awarii - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

4
9%
Cieszy
13
28%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
4%
Smuci
10
21%
Złości
18
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
895
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group