Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6997
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Egzamin gimnazjalny w toku. „Idzie dobrze, choć dziś było trudniej”

Środa, 25 kwietnia 2012, 13:01
Aktualizacja: Czwartek, 26 kwietnia 2012, 7:19
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Egzamin gimnazjalny w toku. „Idzie dobrze, choć dziś było trudniej”
Fot. Petr
Z testami z biologii, geografii, chemii, fizyki i matematyki zmagali się dzisiaj uczniowie trzecich klas gimnazjów w ramach drugiej części „małej matury”. – Idzie dobrze, choć było trudniej niż wczoraj. Jeszcze tylko jutro i koniec – mówią mali maturzyści.

Po testach z części humanistycznej, które odbyły się wczoraj 24 kwietnia w gimnazjach w całej Polsce zdający byli z siebie bardzo zadowoleni. – Było łatwo, oby tak dalej – mówili. Niestety, zgodnie z tym, co przewidziała zdecydowana większość małych maturzystów, część matematyczno-przyrodnicza sprawiła im jednak trochę trudności.

– Największym problemem okazały się dla nas zadania z biologii. Trzeba było trochę pogłówkować by odpowiedzieć dobrze. Tak czy inaczej, jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że uzbieramy z 70, 80 proc. punktów – mówili przed testem z matematyki Szymon Kaczmarek i Jan Pasaman.

– Matematyka była najtrudniejsza. W odróżnieniu od moich kolegów dla mnie zadania z biologii czy fizyki były dużo prostsze, niż te z matmy. Z niecierpliwością oczekuję wyników dzisiejszych testów – ocenia Adam Kulpeksza.

Wyniki „małej matury” gimnazjaliści poznają dopiero za kilka tygodni. Jutro, 26 kwietnia czekają ich testy z języków obcych. Powodzenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group