Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6790
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień Dziecka w Rynku na sportowo

Niedziela, 7 czerwca 2015, 14:20
Aktualizacja: 14:26
Autor: Natalia
Jelenia Góra: Dzień Dziecka w Rynku na sportowo
Fot. Natalia
Na jeleniogórskim Placu Ratuszowym dzisiaj (07.06) po raz trzeci Akademia Piłkarska KS Karkonosze zorganizowała sportową imprezę dla dzieci z okazji ich święta. Była to świetna okazja dla młodych ludzi, którzy pasjonują się tym sportem.

W programie znalazły się takie rozrywki, jak: miniturniej piłkarski drużyn dziecięcych w grupach wiekowych 5-7 lat, 8-9 lat,10 lat i więcej ,zgaduj zgadula piłkarska, w której udział brało dziecko i rodzic, a także otwarty konkurs w żonglowaniu piłką nożną dla dzieci w wieku 5-7 lat, 8-9 lat, konkurs strzałów na celność dla wszystkich chętnych, slalom z piłką na czas i zawody na okrzyk „GOL’, oraz wiele innych.

Każdy uczestnik, który brał udział w danej konkurencji otrzymywał dyplom, a także medal świadczący o uczestnictwie w turnieju. Dla dzieci zostały również przygotowane przekąski w postaci jabłek, batonów, bananów i to co zawsze jest potrzebne przy wysiłku fizycznym - duże zapasy wody.

Akademia Piłkarska Karkonosze zaprosiła do wzięcia udziału w wydarzeniu młodych członków swojego klubu. Jeden z nich, Marcin, zapytany o to czy podoba mu się odpowiedział: Tak, to dobry pomysł, aby organizować takie imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group