Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8149
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Duże dzieci rozpaliły Orient. Po koncercie FARBEN LEHRE

Niedziela, 26 lutego 2012, 7:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 lutego 2012, 8:08
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Duże dzieci rozpaliły Orient. Po koncercie FARBEN LEHRE
Fot. Petr
Znany zespół FARBEN LEHRE koncertujący od 1986 r. wystąpił w miniony piątek w Orient Expressie. – My jesteśmy duże dzieci, my umiemy ogień wzniecić, śpiewa Wojtek Wojda. I tak właśnie było! Był ogień w Oriencie – entuzjazmują się uczestnicy.

FARBEN LEHRE to niewątpliwie zespół ponadczasowy, mający na swoim koncie aż 9 krążków studyjnych, 2 albumy DVD oraz liczne kompilacje, z których ostatnia ukazała się z okazji 20-lecia istnienia formacji. Popularny w Polsce i za granicą do tej pory występował u boku takich kapel jak THE EXPLOITED, DIE TOTEN HOSEN, G.B.H., DRITTE WAHL, PARANOID WISIONS itp. Tym razem – FARBEN LEHRE zagrał w Orient Expressie w Jeleniej Górze i dał dowód na to, że mimo „sędziwego wieku” ma jeszcze sporo do powiedzenia na scenie muzycznej.

– Duże dzieci rozpaliły Orient Express. Zgodnie z tym, co śpiewa Wojtek Wojda, ta kapela jest w stanie wzniecić naprawdę wielki ogień; nakręcić publikę do takiej zabawy, której nie da się zapomnieć. Szacunek należy się również THE FLOORATORS i PANCURNIKOWI, którzy zagrali przed gwiazdą wieczoru. Dzięki chłopaki, zrobiliście kawał dobrej roboty! – mówią nam Kamil i Ewa, uczestnicy piątkowego koncertu.

– Wznieciliśmy ogień, mówicie? Nie jeśli już to razem wznieciliśmy ogień. Trzeba przyznać, że jeleniogórska publiczność potrafi się bawić. Weszliśmy na scenę i od razu to poczuliśmy. Było energetycznie, głośno i z wielką radością. Jeszcze raz, pozdrawiamy całą stolicę Karkonoszy – podsumowuje Wojtek Wojda, wokalista FARBEN LEHRE.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
297
Nigdy
20%
Rzadko
43%
Czasami
25%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
 
Koszykówka
Wichoś walczy z Liderem
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group