Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6762
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Drzwi otwarte w urzędzie skarbowym

Wtorek, 3 marca 2015, 8:05
Aktualizacja: 8:07
Autor: Angela
Jelenia Góra: Drzwi otwarte w urzędzie skarbowym
Fot. Angela
W sobotę (7 marca) w godz. od 9.00 – 13.00 w Urzędzie Skarbowym w Jeleniej Górze zaplanowano dzień otwarty. Urzędnicy obsłużą podatników również w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 27. Przypominamy, że PIT– y należy złożyć do końca kwietnia, a im wcześniej złożona deklaracja, tym szansa na szybszy zwrot ewentualnej nadpłaty.

– Celem dnia otwartego jest j umożliwienie podatnikom złożenia zeznania podatkowego oraz zapewnienie niezbędnych informacji, dotyczących zarówno sposobu rozliczenia (wybór prawidłowego druku, załączników, informacje o ulgach i odliczeniach) jak i form składania deklaracji (ze szczególnym uwzględnieniem możliwości elektronicznego ich składania) a także wyboru sposobu zwrotu nadpłaty (z uwzględnieniem kosztów związanych z poszczególnymi formami) – wyjaśnia Beata Cichocka, kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze. - Zapraszamy podatników do złożenia zeznania rocznego w formie papierowej lub do skorzystania z możliwości wysłania deklaracji rocznej drogą elektroniczną na specjalnie przygotowanym stanowisku, mieszczącym się w sali obsługi na parterze (pok. 27) – dodaje.

W ramach „Dnia Otwartego” naczelnik urzędu skarbowego zaprasza także do siedziby Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 27.

- Dzięki uprzejmości dyrekcji i przychylności pracowników Książnicy Karkonoskiej pracownicy urzędu skarbowego w godz. od 9.00 do 13.00 będą pełnić dyżur w „pokoju pracy w ciszy” mieszczącym się na II piętrze. Podatnicy będą mogli pobrać niezbędne druki, złożyć zeznanie roczne w tradycyjnej, papierowej formie, uzyskać fachową pomoc przy wysyłaniu deklaracji drogą elektroniczną. Urzędnicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji dot. ulg i zwolnień jakie podatnik może zastosować w zeznaniu rocznym – wymienia Beata Cichocka.

Film StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group