Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 7319
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Druga edycja Objazdowego Kina Orange pod Szrenicą

Czwartek, 13 stycznia 2011, 8:44
Aktualizacja: 17:56
Autor: Agrafka
SZKLARSKA PORĘBA: Druga edycja Objazdowego Kina Orange pod Szrenicą
Fot. .....
Po ubiegłorocznym sukcesie do Szklarskiej Poręby ponownie zawita objazdowe kino! 20 i 21 odbędą się seanse: „Maczeta” Q. Tarantino oraz film „Mr. Nobody”, który otrzymał Nagrodę Publiczności na Europejskiej Akademii Filmowej w Tallinie. Najmłodsi kinomani zobaczą filmowy hit: „Psy i Koty: Odwet Kitty”.

Po raz pierwszy Objazdowe Kino Orange w Szklarskiej Porębie gościło w listopadzie. Jest to projekt stworzony specjalnie dla mieszkańców miejscowości, w których nie ma kin stacjonarnych. Każdej projekcji filmowej towarzyszy atmosfera i scenariusz prawdziwie festiwalowy, bowiem seanse odbywają się na profesjonalnym sprzęcie , w najwyższej jakości obrazu i dźwięku – odnotowuje portal www.szklarskaporeba.pl

Czerwony dywan, kordony i balony dodatkowo przyciągały uwagę mieszkańców i podkreślały rangę wydarzenia, co pozwalało każdemu poczuć się jak na prawdziwej premierze. O popularności przedsięwzięcia najlepiej świadczy wysoka frekwencja – czytamy na stronie Szklarskiej Poręby.

MOKSiAL ma dla kinomanów dobre wieści. Kino pod Szrenicę wróci i spędzi tam dwa dni. Będzie też więcej seansów. Do tej pory Objazdowe Kino Orange odwiedziło 31 miejscowości, a na seanse przyszło ponad 4500 widzów. Projekcje odbędą się w styczniu w klubie Jazgot. Cena biletu na premierę - 11 zł, a na hit filmowy - 5 zł. Przewidziano także promocje.

Przypomnijmy, że w dobrych dla małych kin czasach w Szklarskiej Porębie działało kino Nefryt (przepraszamy za poprzednią wersję).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group