Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8426
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojcieszów: Dni Wojcieszowa

Wtorek, 20 sierpnia 2019, 12:23
Aktualizacja: Środa, 21 sierpnia 2019, 13:13
Autor: Przemek Kaczałko
Wojcieszów: Dni Wojcieszowa
Fot. Olimpia
W miniony weekend (17–18.08) mieszkańcy Wojcieszowa i okolic bawili się na terenie basenu miejskiego i nie tylko. Organizatorzy Dni Wojcieszowa przygotowali wiele atrakcji – były koncerty, imprezy sportowe i turystyczne oraz wiele innych atrakcji.

Impreza pod hasłem "Euroregionalne zmagania sportowo-turystyczne" w Wojcieszowie była wsparta finansowo ze środków Unii Europejskiej za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Zabawa trwała dwa dni - pierwszego zaczęło się od marszu na orientację, zawodów szachowych, po czym przyszedł czas na oficjalne otwarcie. W trakcie imprezy można było skorzystać z dmuchańców, tyrolki, paintballa, licznych gier i zabaw dla dzieci, był też mecz siatkówki "Polska - Czechy". Na scenie zaprezentowali się: zespół ludowy Miłek, Darek Morgan (Ballady Kaczawskie), zespoły Systematic oraz Grzaniec, a gwiazdą wieczoru była Gosia Andrzejewicz.

Drugiego dnia na kaczawskim single tracku odbyły się zawody rowerowe, był też spacer przyjaźni polsko-czeskiej, warsztaty lepienia z gliny, dmuchańce, konkursy i zabawy dla dzieci, a także pokaz fitness, występ zespołu Wojcieszowianki, a gwiazdą niedzielnej imprezy był zespół The Ukrainian Folk. Wśród wydarzeń towarzyszących nie zabrakło zawodów hodowców gołębi pocztowych i zawodów wędkarskich.

Twoja reakcja na artykuł?

14
58%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
5
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group