Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8620
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dla dzieci i rodziców. Pizzeria BAMBINO zaprasza!

Poniedziałek, 5 grudnia 2011, 8:10
Aktualizacja: Środa, 7 grudnia 2011, 7:49
Autor: artykuł sponsorowany
JELENIA GÓRA: Dla dzieci i rodziców. Pizzeria BAMBINO zaprasza!
Fot. Petr
Przy ulicy Sudeckiej 51 w Jeleniej Górze, w miejscu, w którym jeszcze do niedawna działała restauracja DA GRASSO powstała nowa pizzeria BAMBINO. Zapiekanki i sałatki, smakowite dania obiadowe, pizza „dla małych i dużych”,oto co oferuje lokal przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Żywe kolory, wygodne miękkie siedziska i profilowane krzesełka, klocki do zabawy dla dzieci, krzesełko do karmienia, a co najważniejsze bogaty wybór pizzy, dań obiadowych, jak również zapiekanek i sałatek pieczołowicie dobranych do potrzeb małych i dużych łasuchów. Tak właśnie wygląda i funkcjonuje nowa pizzeria BAMBINO przy ulicy Sudeckiej 51 w Jeleniej Górze.

– Przed uruchomieniem pizzerii odwiedziliśmy bardzo wiele lokali w naszym mieście. I co zauważyliśmy? Że, tak naprawdę w Jeleniej Górze nie ma miejsca, które byłoby skierowane w taki sam sposób do dzieci i dorosłych. Stąd właśnie wziął się pomysł na BAMBINO - pizzerię „ciepłą”, radosną, dla całych rodzin – mówią właściciele lokalu.

Istotnie, bowiem ciepła i radości pizzerii BAMBINO odmówić nie można. Choć jest to lokal, w którym panuje bardzo profesjonalna atmosfera w powietrzu da się wyczuć swoiście domowy klimat. Kucharze są uśmiechnięci, kelnerki służą klientom pomocą w wyborze posiłku, dzieci mogą liczyć na różnego rodzaju bonusy i gratisy, słowem – warto odwiedzić.

– Dla nas pizzeria to nie tylko lokal gastronomiczno-usługowy, lecz także miejsce, w którym maluchy mogą się dobrze bawić. Nawet podczas wyboru konkretnego dania i pizzy, włączać w nie fantazję i własną inwencję twórczą, dodawać składniki itp. Po prostu, dzieci uczestniczą w tworzeniu jedzenia i to je cieszy – zauważa obsługa lokalu.

Należy też dodać, że pizzeria BAMBINO to lokal otwarty na propozycje czysugestie klientów. Co ciekawe, w najbliższym czasie stanie w nim szklana kula, do której rodzice i ich pociechy będą mogli wrzucać sondy zawierające pomysły na rozwój i dalsze funkcjonowanie pizzerii. Wśród ankietowanych raz w miesiącu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe jak również zaproszenia na darmowe posiłki w BAMBINO.

Pizzeria BAMBINO przy ulicy Sudeckiej 51 w Jeleniej Górze (tuż obok budynku Dialogu) działa codziennie w godzinach: poniedziałek - czwartek 11.00 - 22.00, piątek - sobota11.00 - 23.00, niedziela 12.00 - 22.00. Lokal oferuje również PIZZĘ NA DOWÓZ pod telefonem:75 64 21 999. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.pizzeriabambino.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group