Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6700
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Deszczowy jarmark w Parku Zdrojowym

Niedziela, 18 maja 2008, 15:41
Aktualizacja: 17:26
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Deszczowy jarmark w Parku Zdrojowym
Fot. AGA
Kilka stoisk wytrwałych wystawców, puste ławki przed muszlą koncertową oraz przechodzący od czasu do czasu okoliczni mieszkańcy i turyści. Tak prezentował się VIII Jarmark Przedsiębiorczości i Rzemiosła. Wszystkich zniechęcił padający od rana deszcz.

– Rok temu ludzi nie brakowało – dopisali wystawcy, mieszkańcy, turyści i pogoda. Park tętnił życiem – wspomina ciepliczanka, Lucyna Kozłowska. Dzisiaj, pod osłoną parasoli i przeciwdeszczowych płaszczy, pojawili się tylko najbardziej wytrwali.

Słodkie wyroby prezentowała piekarnia „Halutek” z Piechowic, w pyszny miód można było zaopatrzyć się u wystawcy z Żagania, a miłośnicy wyrobów ceramiki artystycznej mieli okazję, aby zakupić paterę, kubek lub wazonik z Muchówka pod Bolkowem. Swoje usługi reklamowała też firma budowlano-muzyczna „Kołbud” oraz wypożyczalnia quadów z Jeleniej Góry. Nie zabrakło stoiska z kadzidełkami, sztuczną biżuterią i wesołymi aniołkami. – Napracowałyśmy się przygotowując wszystko na dzisiejszy jarmark, więc mamy nadzieję, że jeszcze ktoś się pojawi – mówi Katarzyna Kubów, zajmująca się rękodziełem artystycznym.

Muzycznymi przebojami chmury próbowali odegnać Karkonoscy Stompersi, Kapela Podwórkowa „Bazar” i zespół „Luzacy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group