Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7337
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnik: Na Podgórzyńskiej nadal ciemno

Piątek, 5 stycznia 2018, 7:18
Aktualizacja: Sobota, 6 stycznia 2018, 13:23
Autor: WAC
Jelenia Góra: Czytelnik: Na Podgórzyńskiej nadal ciemno
Fot. WAC
Wracamy do tematu awarii oświetlenia przy ul. Podgórzyńskiej, na Osiedlu XX – lecia w Jeleniej Górze – Cieplicach. Mimo zapewnień, że awaria zostanie szybko usunięta, latarnie nadal nie świecą...

Jak zauważył nasz Czytelnik pan Zygmunt, mimo że od publikacji na naszym portalu dotyczącej tej kwestii, w której pracownik Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów zapewniał, że awaria zostanie szybko usunięta, minęło już ponad trzy tygodnie (ukazała się 12 grudnia), lampy uliczne na ul. Podgórzyńskiej po zmroku nadal się nie świecą.

- Brak światła jest zwłaszcza groźny w pobliżu ruchliwego przejścia dla pieszych na wysokości bloku przy ul. XX-lecia nr 2 – mówi pan Zygmunt. - Nasze samochody na ciemnych parkingach również nie są bezpieczne. Kiedy odpowiednie służby wreszcie zajmą się naprawą oświetlenia na naszym 0siedlu? – pyta.

– Opóźnienie wynika z procedur związanych z uzyskaniem dostępu od Tauronu do urządzeń elektroenergetycznych przez firmę, z którą w połowie grudnia podpisano umowę na naprawę oświetlenia ulicznego – wyjaśnia zastępca dyrektora MZDiM Piotr Dyła. - Po jego uzyskaniu będzie możliwe rozpoczęcie naprawy - zapewnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group