Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6320
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czytelnik: Kiedy wykoszą trawę przy ulicy Działkowicza?

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 6 czerwca 2017, 7:26
Aktualizacja: 7:31
Autor: Joanna
Fot. Joanna
Mieszkańcy ulicy Działkowicza prawdopodobnie już w tym tygodniu będą mieli wykoszoną trawę przy blokach mieszkalnych. – Od początku roku trawa ani razu nie została wykoszona. Ławki są do połowy zarośnięte, dzieci nie mają jak się bawić – taki problem zgłosił nam jeden z naszych Czytelników.

- Ławki są do połowy zarośnięte, dzieci nie mają jak się bawić – poinformował nas o takim problemie jeden z naszych Czytelników. Otóż od początku roku, trawniki na ulicy Działkowicza, przy blokach, nie zostały ani razu wykoszone. Trawa już jest wysoka. – Strach wypuszczać dzieci, aby się bawiły. W takiej trawie są kleszcze, a piaskownica to jedna wielka kuweta – dodaje osoba, która zgłosiła do nas problem. Podobno sprawa była już zgłaszana do zarządcy budynku, niestety do tej pory efektów przekazania tej informacji nie ma. – Zależy nam, aby ktoś w końcu teren ten doprowadził do czystości, przecież wykonujemy wszystkie opłaty - dodaje Czytelnik.

Zarządca budynku jest o problemie już poinformowany. Wyjaśnia skąd się wziął ten kłopot. Otóż do wykaszania traw i utrzymania porządku jest wynajmowana zewnętrzna firma. Tym razem już od dwóch tygodni jest kłopot ze skontaktowaniem się z tą firmą. Podobno mieli awarię kosiarek lub kosiarki, nie wiadomo ile ich posiadają. Tak samo opóźniają się z wykoszeniem trawy przy innym budynku mieszkalnym, którego zarządcą jest ta sama osoba. Trawa najprawdopodobniej zostanie wykoszona już w tym tygodniu – udało się ustalić z administratorem, który chce, aby firma zrobiła to już we wtorek (06.06). - Jeżeli nadal będą problemy i zadanie nie zostanie wykonane przez firmę, będziemy musieli poszukać nowej – takiej informacji udzielił zarządca budynku. Zatem mieszkańcy bloków przy ulicy Działkowicza prawdopodobnie już w tym tygodniu będą mieli wykoszony teren.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz

~uzi 6-06-2017 8:14
Nieskoszona trawa lepsza niż to co zostawia po sobie mpgk! Siano jak na pastwisku! Ja się pytam kiedy to wygrabią?!
~Ja 6-06-2017 8:42
Ta juz to widze jak skosza zazadca woli kamery motowac w jednum z blokow tak ze mieszkancy nie maja prywatnosci w banku niema tyle kamer co w jednym z tych blokow !!!!!!!
~JG 21 6-06-2017 9:12
Myślę że taniej będzie kupić kozy, wystrzygą trawę do gołej ziemi a pan zarządca pozbiera tylko kupki
~samokosiciel umyslow 6-06-2017 9:55
Sam se ku...wa skos trawe jak Ci nie pasuje bra...nie haha
rymcycymcy 6-06-2017 10:05
Ławki zarośnięte, dzieci nie mogą się bawić :) ...chyba chodzi o lokalną żulerkę degustującą spirytualia ...jakby powiedział klasyk ! ;)
~z 6-06-2017 10:08
Widzę że w całej Jeleniej jest problem z koszeniem poboczy i miejskich nieużytków,chyba za duże premie poszły i zabrakło kasiory na zlecenie robót.
kazimierzp 6-06-2017 11:00
@10:08 - jak widać kolejny frustrat nie umiejący czytać ze zrozumieniem dorwał się do internetu, w dodatku osądza chyba innych po sobie! To że jemu przypuszczalnie zdarza się robic przekręty to nie znaczy że wszystkim innym też. Jakby ~z przeczytał tekst ze zrozumieniem to by zrozumiał, że teren nie jest miasta tylko wspólnoty która wybrała sobie jakiegoś zarządce, a on z zarządem wspólnoty wybrał może najtańszego wykonawcę.
~ 6-06-2017 11:06
Taka sama sytuacja jest na całym kiepurowie JSM kompletnie sobie z tym nie radzi . A nowa firma sprzątająca budynki JSM to wielkie nieporozumienie większego brudu na klatkach schodowych nie widziałem
~ 6-06-2017 12:03
Jestem członkiem zarządu jednej ze wspólnot. Mamy umowę z firmą "Błysk". Trawa w tym roku jeszcze nie była ani razu koszona, żywopłot i drzewa już wchodzą na chodnik i tylko czekać aż ktoś z zewnątrz się do nas upomni o ich przycięcie. Nie polecam i w przyszłym roku zrywamy umowę z tą firmą, bo klatki schodowe też sprzątają byle jak.
~do kazimierzp 6-06-2017 12:18
Odezwał się wszechwiedzący mały kazio jelonkowy.Wspólnoty to jedno a to że miasto robi dokłądnie to samo to drugie.Przejedź się mały kaziu ulicami Jeleniej np.Wiejską ,tam w tym roku nie kosili poboczy ani razu,trawa sięga metra,więc nie pociskaj mi tu farmazonów o czytaniu ze zrozumieniem leszczu.
~ 6-06-2017 16:00
A co wy myślcie jak wspólnota to co nieroby ktoś za was będzie robił a zarządca to przeważnie cwaniaczek pogonić cha.a do koszenia i będzie spokój
~lokatorka 6-06-2017 16:35
Jaka placa taka praca ,a może tak by się Dzialkowicza pochwalilo że firma zewnętrzna od 3 miesiecy nie otrzymuje zapłaty za uslugi ,i tylko wymagają. W dzisiejszych czasach nic nie ma niestety za darmo paliwo trzeba kupić, pracownika oplacića z czego? Najlepiej polecieć do gazety obsmarować i być czystym .Wiecie co wcale się nie dziwie że nam nie okosili!
~??? 6-06-2017 17:04
WLAŚCICIELEM terenu wokół BUDYNKÓW czyli TRAWNIKÓW jest MIASTO i to MIASTO powinno KOSIĆ TRAWĘ a nie kosztem MIESZKAŃCÓW BLOKÓW DZIAŁKOWICZA. Dlaczego lokatorzy mają płacić za koszenie nie swojego terenu ???
~lokatorka 6-06-2017 17:17
To pytanie trzeba skierować do zarzadcy budynku.Zapewne teren jest w dzierżawie.
~Prawda3 6-06-2017 17:21
Jaki zarządca i zarząd taki obraz bezradności
~rdasgrt 6-06-2017 19:16
a co z baszymi pięknymi śluzami rowerowymi w cieplicach zapomniano o nich przy odnowieniu oznakowania poziomego? znowu będzie frezowanie i w zimie robienie?
~ciekawe 6-06-2017 19:28
a mnie tam trawa nie przeszkadza, trzeba było nie siać to byście nie musieli kosić i kleszczy też nie byloby,a tak to przynajmniej trawa zarasta ten cały syf wokół kubełków na smieci, dzikie wysypisko śmieci niech sobie zarosnie i miasto nie będzie musialo już nigdy więcej nic sprzątać
~!!!!! 7-06-2017 1:16
Kiepurowo było już skoszone i jest na nowo koszone bura.u
~Mieszkaniec 8-06-2017 15:33
A ja tam wole długą trawę'przynajmniej syf na Dzialkowicza zakrywa.Przynajmniej paniusie z psami wychodzą dalej a nie sraja sobie pod budynek,moze o to chodzi że pieskom wychodki zarosly a nie ze kleszcze grasuja?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group