Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8410
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnik: Kiedy wykoszą trawę przy ulicy Działkowicza?

Wtorek, 6 czerwca 2017, 7:26
Aktualizacja: 7:31
Autor: Joanna
Jelenia Góra: Czytelnik: Kiedy wykoszą trawę przy ulicy Działkowicza?
Fot. Joanna
Mieszkańcy ulicy Działkowicza prawdopodobnie już w tym tygodniu będą mieli wykoszoną trawę przy blokach mieszkalnych. – Od początku roku trawa ani razu nie została wykoszona. Ławki są do połowy zarośnięte, dzieci nie mają jak się bawić – taki problem zgłosił nam jeden z naszych Czytelników.

- Ławki są do połowy zarośnięte, dzieci nie mają jak się bawić – poinformował nas o takim problemie jeden z naszych Czytelników. Otóż od początku roku, trawniki na ulicy Działkowicza, przy blokach, nie zostały ani razu wykoszone. Trawa już jest wysoka. – Strach wypuszczać dzieci, aby się bawiły. W takiej trawie są kleszcze, a piaskownica to jedna wielka kuweta – dodaje osoba, która zgłosiła do nas problem. Podobno sprawa była już zgłaszana do zarządcy budynku, niestety do tej pory efektów przekazania tej informacji nie ma. – Zależy nam, aby ktoś w końcu teren ten doprowadził do czystości, przecież wykonujemy wszystkie opłaty - dodaje Czytelnik.

Zarządca budynku jest o problemie już poinformowany. Wyjaśnia skąd się wziął ten kłopot. Otóż do wykaszania traw i utrzymania porządku jest wynajmowana zewnętrzna firma. Tym razem już od dwóch tygodni jest kłopot ze skontaktowaniem się z tą firmą. Podobno mieli awarię kosiarek lub kosiarki, nie wiadomo ile ich posiadają. Tak samo opóźniają się z wykoszeniem trawy przy innym budynku mieszkalnym, którego zarządcą jest ta sama osoba. Trawa najprawdopodobniej zostanie wykoszona już w tym tygodniu – udało się ustalić z administratorem, który chce, aby firma zrobiła to już we wtorek (06.06). - Jeżeli nadal będą problemy i zadanie nie zostanie wykonane przez firmę, będziemy musieli poszukać nowej – takiej informacji udzielił zarządca budynku. Zatem mieszkańcy bloków przy ulicy Działkowicza prawdopodobnie już w tym tygodniu będą mieli wykoszony teren.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group