Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 6281
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co w PiS-ie piszczy?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 22 lutego 2010, 23:42
Autor: admin
admin
Fot. admin
Poseł Adam Lipiński, wiceszef Prawa i Sprawiedliwości, był gościem Wiktora Marconiego w programie „Dialogi Jelonki”.

Parlamentarzysta opowiada o sytuacji przedwyborczej w Jeleniej Górze. Panowie również dyskutują o wydarzeniach na Białorusi i Ukrainie. Zapraszamy do oglądania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~ 23-02-2010 10:56
DOLNOŚLĄZAK. Szanowny Panie Przewodniczący. Korzystając z okazji chciałbym złożyć serdeczne podziękowania, w imieniu części mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej, za decyzję PiS-wskiego ex-wojewody, umożliwiającą funkcjonowanie Kopalni POL-SKAL w Karpnikach. Pragnę przypomnieć, że ten zasłużony aktywista pańskiej partii na 2 tygodnie przed swoją dymisją wydał rozporządzenie zezwalające na wznowienie wydobycia - w Rudawskim Parku Krajobrazowym, w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego - "strategicznego dla gospodarki narodowej surowca", jakim jest skaleń z gliną. Dla ułatwienia dodam, że ze skalenia wytwarza się płytki do obudowy latryn, natomiast z gliny przysłowiowe gwizdki, fajki i popielniczki. Szybka decyzja PiS-wskich urzędników /pomimo protestów mieszkańców/ wzbogaciła ofertę turystyczno-krajobrazową Kotliny Jeleniogórskiej. 12-tonowe ciężarówki, z kopalnianym urobkiem przemieszczają wzdłuż i w poprzek przedwojenne asfaltowe wiejskie "autostrady"i komponują się z zabytkami Doliny Pałaców i Ogrodów. Dzięki kopalni 3 /słownie: trzech/ mieszkańców okolicznych wiosek znalazło zatrudnienie, wskutek czego wskaźnik bezrobocia uległ korzystnej poprawie. Kopalnia ukazała ciekawy krajobraz. Z zabytkowego Schroniska "Szwajcarka"podziwiać można wspaniałe widoki, które mogą być natchnieniem dla koneserów sztuki. Martwi fakt odsunięcia - w 2007 r.- pańskiej partii od sprawowania władzy. Wszak tyle jeszcze urzednicy z nadania PiS mieliby dobrego do zrobienia na rzecz mieszkańców naszej Kotliny. Jest możliwość uruchomienia kopalni ołowiu i uranu. Nikt z działaczy innych ugrupowań do tego się nie kwapi. Brakuje nam tutaj aktywnej filii IPN. Mamy tutaj mnóstwo spraw historycznych do uporządkowania. Pomijam te po 1945 roku. Ponieważ nie mamy konfliktów z Czechami, Niemcami, Łużyczanami, a nawet Austriakami aktywność PiS jest bezwzgędnie konieczna dla urozmaicenia tej monotonii. W tegorocznych wyborach będę wspierał pańskie ugrupowanie, głosując przysłowiowym kciukiem do dołu. Łączę wyrazy należnego szacunku, życząc panu i całemu ugrupowaniu - nie deszczowych, ale przynajmniej pochmurnych dni.
~or mo 23-02-2010 12:32
co w PiSie piszczy??- bida!
~takjest 23-02-2010 12:51
Tylko PIS daje Polsce szansę na wolność i rozwój. Dość rządów aferzystów i imPOtentów POlitycznych!
~A kysz Lipiński! 23-02-2010 15:42
A mówiłem, że ten, za przeproszeniem, przedstawiciel naszej jeleniogórskiej ziemi obudzi się w odpowiednim czasie i zacznie gardłować. Do tej pory nie był uprzejmy zabierać głosu na temat problemów Jeleniej Gory i regionu. Teraz jego partii potrzebne są nasze głosy to i chłopisko w cudowny sposób się zaktywizował. Przypomnę, że diabli wiedzą dlaczego połączono nas z Legnicą. W tym łączeniu a więc i celowej marginalizacji naszego regionu brał zapewne udział i Lipiński. Zresztą rodem z Warszawy. Rodem z miasta, które bardzo źle zapisuje się, poprzez różne głupkowate pomysły, w pamięci sponiewieranej Jeleniej Góry.
ebee 23-02-2010 22:40
Panie Przewodniczący ! Kolejny raz publicznie Panu i Pana Wodzowi oraz kolegom pragnę zadać po raz kolejny pytanie. Skoro macie receptę na wszystko i wszystko robiliście dobrze, to dlaczego ni stąd, ni zowąd DOBROWOLNIE oddaliście władzę i uciekli w opozycję. Dziś spod ziemi , jak przegoniony pies obszczekujecie i winicie za wszystko tych co po Was nastali. Było siedzieć i rządzić. Głosowałem na Was i liczyłem na to co macie w nazwie partii Na Prawo i Sprawiedliwość. Dziś nie ma ani Prawa, ani Sprawiedliwości. A Wy dla mnie jesteście po prostu tchórzami i to na dodatek bez honoru. I jeszcze kreujecie się na zbawców świata. Nic wam z tego nie wyjdzie . Zbyt mało w Was mądrości, a zbyt dużo jadu i zawiści. Pozdrawiam: EBEE
~Matysiak 24-02-2010 9:34
Z tego wywiadu zrozumiałem że z Prezydentem Białorusi, powinno się rozmawiać jak z Pania Beger. Słaby wywiad nic konkretnego, mało dociekliwe pytania. Uważam iz jeleniogórzan nie obchodzi co się dzieje na Ukarainie, Białorusi tylko to co w Naszej Małej Ojczyżnie - tego mi zabrakło. Pan który mieni się "naszym posłem" nie zasługuje aby być reprezentantem kogokolwiek. Pan MArkoni jak czekoladka - w słodkości się rozpłynął - szkoda że zapomniał jakiej to afery ten pan był autorem.
~Rakowiecka1948 24-02-2010 9:47
Lubię PIS, bo to jedyna partia dbająca o zwykłych ludzi, PO czy SLD nabijają sobie tylko kabzę forsą, którą kradną Polakom ! Poza tym Tusk to mściwy, fałszywy pachołek Niemców i Rosjan. Dość nieszczenia Polski przez kolesi z PO.
~mim 24-02-2010 10:02
Najlepiej pan poseł Lipiński wypadał w nocnych rozmowach z panią Renatą Beger, w pokoiku hotelu poselskiego. Był w rozmowach taki miły, układny i przekonywujący. Ach szkoda, że te wzruszające seriale z udziałem PiS,LPR i Samoobrona już się skończyły. Teraz nudno -w każdej TV to samo: PiS kontra PO, PO kontra PiS.. Nie mogę się doczekać następnych wyborów parlamentarnych, ale chciałbym tak jak jeden z moich poprzedników, aby były mniejsze okręgi wyborcze. Po jakiego grzyba nam wciśnięto do okręgu nr.1 Legnicę ? Może jakis poseł z Legnicy stał za tym ?? Zupełnie głupi pomysł !
~jerzy 24-02-2010 18:43
Nadchodzą wybory i Pan Lipiński włazi z nory. Jak facet ma czelność pokazywać się publicznie po tych numerach z Bergerową, jest bez honoru. Podobny przypadek to Pan Łojek zadekował się w Krusie w Szklarskiej Porębie i myśli, że jest wszystko OK. Jak wylezie z norki przed wyborami to będzie wesoło bo kij ma zawsze dwa końce Panie Łojek.
*piipi* 25-02-2010 11:38
..a na *Pana Marconiego to lepiej uwazac,bo*on ma taki *strasznie **DŁUGI przyrząd ..od *którego łapka staje sie ..*czerwona ! ~WIDZIAŁAM ..~PA*piipi
~yes 26-02-2010 8:25
W PIS piszczy wielki come back!
~pisu nie ma 1-03-2010 10:23
zniknie niebawem ze sceny politycznej jak bojowka andrzeja latynosa i romana konia
~historyk 1-03-2010 11:57
PIS ma coraz więcej zwolenników, ludziska przejrzeli na oczy, widzą jak PO niszczy Polskę. Wolna i bogata Polska tylko dzięki PIS!
~Obiektywny do historyka 1-03-2010 14:15
Jak zwykle "historyk" ma zdecydowanie HISTORYCZNE (nic nie znaczące ) myślii, chyba rownież jest z tego wszystkiego ŁYSY " bo myśli że może !? - pozdrawiam
~solidaruch 56 1-03-2010 18:02
Panie pośle,trochę honoru zachować wypada.PiS taki oburzone p.Chlebowskim,a Pan się dopuścił większego świństwa czyli jawnej korupcji i to nie za swoje pieniądze tylko podatników!Teraz pan przyjeżdża i udaje ,że nic się nie stało.To typowa dla PiS hipokryzja.
~dupakrasnala 24-03-2010 13:23
PIS wygrywa, PO leży i błaga o litość!
~yes 20-04-2010 19:26
Ja głosuję na Lutego

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group