Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7668
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Co się (nie) udało przez 20 lat

Środa, 26 maja 2010, 9:26
Aktualizacja: 9:29
Autor: Ania
Jutro mija dwudziesta rocznica pierwszych w powojennej Polsce wyborów samorządowych. Z tej okazji Fundacja im. Stefana Batorego oraz Stowarzyszenie Szkoła Liderów zachęcają do refleksji dotyczącej działalności gmin.

Przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem „Masz głos, masz wybór”. Działacze zachęcają mieszkańców do zorganizowania debaty na temat przyszłości gmin, konkursów na temat samorządów w szkołach i uczelniach.

Osoby, które chciałaby zaangażować się w tego typu działania, powinny wejść na stronę masz glos.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Mogą liczyć na pomoc w przeprowadzeniu akcji. Otrzymają plakaty, gadżety i materiały pomocowe, dzięki którym dowiedzą się jak zorganizować udane przedsięwzięcia.

Fundacja im. Stefana Batorego oraz Stowarzyszenie Szkoła Liderów od 2006 roku prowadzą działania, mające na celu przełamanie dystansu pomiędzy władzami samorządowymi i mieszkańcami – informuje Marek Solon-Lipiński. -- W akcji „Masz głos, masz wybór” uczestniczyło przez te lata prawie tysiąc organizacji pozarządowych, mediów, szkół, innych instytucji i grup.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group