• Czwartek, 17 października 2019
  • Godz. 12:22
  • Imieniny: Małgorzaty, Ignacego, Wiktora, Marity
  • Czytających: 7106
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Co planuje SLD na drugie półrocze 2012?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 10:09
Autor: jelonkatv
jelonkatv
Fot. jelonkatv
Dzisiejszym gościem Wiktora Marconi jest radny SLD Wojciech Chadży. Pytamy się o następną sesję Rady Miejskiej oraz konwent SLD w Karpaczu. Zapraszamy do obejrzenia "Dialogów Jelonki"

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz

~precz z komu 4-06-2012 14:02
"jak ja was qurfy nienawidzę i jak ja wami qurfy gardzę jak ja się za was qurfy wstydzę gdy za granicę czasem zajrzę jak ja się wami qurfy brzydzę jak ja was dobrze qurfy znam jak ja się bardzo ludziom dziwię, to że wyrbali taki chłam a wszystko czego się dotkniecie odrazu obracacie w pył szarańcza przy was to jest bajka bo cały kraj już zgnił opasłe mordy krzywe ryje qurestfo wszelkie tam gdzie wy jak ja was qurfy nienawidzę jak ja bym do was z kałacha bił a nawet jak wam plunąc w twarz to wy mówicie że deszcz pada jebana wasza partia mać co mi ojczyznę okrada nadejdzie kiedyś taki czas za wszystko qurfy zapłacicie w helikoptery wsadzą was i nigdy już tu nie wrócicie" - Paweł Kukiz i Piersi - wirus sld
~czerwone tan 4-06-2012 14:03
"Znów powróciłaś stara dziwko Nie było cię pięć lat Już raz mi odebrałaś wszystko I znowu stoisz w moich drzwiach Na twarzy nową masz tapetę Karminowaną czerwień warg Znów moją pragniesz być kobietą Choć masz pięćdziesiąt parę lat Stop orkiestra Czerwone Tango my bez siebie nie umiemy żyć Czerwone Tango czerwona życia mego nić Czerwone Tango gabinetowych figur czar Czerwone Tango daj usta niech przeminie ból i żal" pudelsi - Czerwone Tango
~ 4-06-2012 14:28
Ja nie jestem za sld ale kukiz walil w czerwonych bo platfusi mieli wygrac, take sie stalo i nic lepiej, nawet mam wrazenie ze sa gorsi od czerwonej zarazy, stracili wszelkie hamulce moralne, wybieranie politykow to jak rzezbienie w gownie, final co bys nie wyzezbil i take bedzie smierdziec
~kalafior 5-06-2012 17:54
Wyżej jak widać typowy PiSowski język nienawiści i wylewanych żali. Chadży na pewno nie jest Adamem Małyszem Jeleniogórskiej sceny politycznej, ale gość uczy się na błędach czego o radnych, sympatykach i członkach PiS i PO powiedzieć nie można.
~zapy 5-06-2012 20:34
A może tak przewrót zaplanować anty Complexsowo, panowie i panie z SLD-Y
~ 6-06-2012 11:41
Ad.~kalafior. To, że radny się uczy jest bardzo cenne. Jeszcze cenniejsze jest to, że uczy się na błędach. Czy uczy się na błędach własnych, czy cudzych? DOLNOŚLĄZAK.
~ 6-06-2012 12:09
Ad~zapy. Complexowy przewrót nie jest możliwy, gdyż w tym sezonie radni SLD /zaprogramowani przez poprzednie kierownictwo / mają inne priorytety, wynikające z niepisanego kontraktu z PO. Dwaj radni Gajewski /z Jagniątkowa/ i Ładziński, którzy z "miłości" do SLD startowali z jej listy nie utożsamiają się z klubem radnych tej partii. Warto byłoby zapytać poprzednie kierownictwo SLD, jakie przesłanki spowodowały, że tych dwoje weszło do rady? DOLNOŚLĄZAK.
~ 6-06-2012 12:41
Cd. z 12:09. Za kompromitujące uważam pozytywne głosowanie radnych SLD nad propozycja wprowadzenia pod obrady sprawy toruńskiego radia. SLD postrzegam jako partię, nie antyklerykalną, w której szeregach są ludzie wierzący, partię która wyznaje biblijna zasadę oddzielenia spraw metafizycznych od aparatu państwa. Dał plamę radny Chadży wraz z niedoszłym prezydentem Urbańskim /spadochroniarzem od Prystroma/, którzy w czasie wyborów parlamentarnych znaleźli przytulisko u Eli, kierującej kanapową partyjką. DOLNOŚLĄZAK.
~kalafior 6-06-2012 12:57
Ad ~ DOLNOŚLĄZAK - masz 100 % racji. Oby radni zaakceptowali nowy zarząd a nie realizowali beznadziejną politykę pewnej pani, której całe SLD już podziękowało. Oby Chadży i spółka zorientowali się, że zmierzają nad przepaść polityczną bratając się z PO o PiS już nie mówiąc.
~ 6-06-2012 13:24
Cd. z 12:41. Zbliża się rocznica powołania Komitetu Miejskiego PO-partii /zwanego wydziałem dialogu społecznego/ oraz rocznica sprawowania urzędu przez specjalistę od "kaganka oświaty". Jest zatem okazja ażeby radni SLD wykazali się aktywnością. Warto zapytać prezydenta ile kosztuje jeleniogórzan utrzymanie magistrackiego wydziału dialogu społecznego? Jakimi konkretnymi sprawami zajmował się ten wydział i jaki pożytek z istnienia tego wydziału mają jeleniogórzanie? Z inicjatywy Erazama&Pankracego za zgodą i wiedzą magistrackiego oświatowego, od września zacznie funkcjonować szkoła klerykalna w zakonnym budynku. Jaką dotacją magistrat zamierza obdarować tę szkołę? Dlaczego magistrat nie zaproponował wielebnym utworzenie klerykalnej szkoły w likwidowanej SP "7"? DOLNOŚLĄZAK.
~ 6-06-2012 16:18
Cd. z 13:24. Pytanie w tytule redakcja powinna zadać szefowi partii. Przepytywanie Chadżego o powody przełożenia terminu odbycia Rady i jego szczera odpowiedź rozbawiły mnie do łez. Wysokich lotów jest wypowiedź n.t. odbytego posiedzenia rady Dolnośląskiej SLD w Karpaczu oraz o tym że szef dolnośląski ma 5 wicków. Chadży wybiegł myślami naprzód o funkcjonowaniu partii oraz przyszłych koalicjach. Ta wypowiedź - to falstart. Na stronie internetowej SLD jest informacja o składzie Zarządu i Rady Dolnośląskiej SLD. Czy wybór był czysty i przejrzysty, zgodny z wolą Zarządu? Wszystkim wybranym gratuluję. Są to nietuzinkowe postaci. SLD ma szansę ponownie zaistnieć na scenie politycznej regionu. Ma ogrom zwolenników. Czy tą szansę wykorzysta?
~ 6-06-2012 21:41
Ad.~ kalafior z 12:57. Sprawiasz wrażenie politycznego analfabety. Twój post: "Oby radni zaakceptowali nowy zarząd a nie realizowali politykę pewnej pani" utwierdza mnie w przekonaniu, że w tej partii istnieją podziały. Zapewniam Cię w każdym ugrupowaniu politycznym a nawet we własnej rodzinie takie podziały istnieją. Prawdą jest,że podziały prowadzą do samouinicestwienia partii. Przeciwdziałanie temu jest uzależnione od talentu vipów partią kierujących. Dopóki w tej partii będą istnieć podziały dopóty ta partia będzie marginalnym tworem na scenie politycznej Kotliny Jeleniogórskiej. Jestem przekonany, że były zarząd - niczym polityczna prostytutka - uległ PO i sam się im podłożył. Zwróć uwagę, że wewnątrzpartyjni opozycjoniści są na garnuszku PO, wszak pecunia non olet. DOLNOŚLĄZAK
~omkły 6-06-2012 21:56
Nigdy więcej SLD. Za rządów tego ugrupowania Jelenią Górę ogarnął całkowity marazm i chaos. Wystarczy! Niestety rządy Platformy w naszym mieście też nie prowadzą do niczego dobrego:( Prezydent Zawiła to skąd inąd sympatyczny człowiek, ale pozbawiony jakiejkolwiek wizji rozwoju miasta, nastawiony na dokończenie tej kadencji. A potem?. Może znajdzie się jakaś ciepła posadka w Sejmie. Śmiało można powiedzieć, że okres jego rządów to czas zmarnowany. Potrzeba człowieka bezpartyjnego, bez zaplecza politycznego i w miarę młodego. Na szczeblu lokalnym bycie członkiem którejś z "sejmowych" partii może być czasem bardziej wadą niż zaletą.
~ 7-06-2012 11:33
Ad.~omokły. Ale walnąłeś. Każde ugrupowanie polityczne /w tym SLD/ i z jego nadania prezydent coś dla Jeleniej Góry jednak zrobiło. Zatem "nie przesadzaj baobabów bo nie jesteś ogrodnikiem".
~Jidysz 7-06-2012 14:52
A kogo to obchodzi? Ahhh no tak, to lewacka gazeta.... Sorry redakcjo jelonki :)
~LSD ;) 7-06-2012 22:12
A czy SLD w ogóle kiedykolwiek cokolwiek planowało? Był sobie Józio i jedyne co robił to czuwał coby go nie wypieprzono ... potem dał się wyrolować niejakiej Grażynie, która wyrolowała całe SLD. Teraz piotrusiowojtusie wzbudzają coś na kształt litości. Tyle w temacie.
~ 8-06-2012 0:35
Tak , tak w nowych podręcznikach Historii już uczą ,ze Jaruzelski i Kiszczak byli pierwszymi prekursorami odnowy i wolności !!! Taką Historię będą znały wasze dzieci ! Politycy nie musza się starać aby czynić dobro tylko aby utrzymać władzę a resztę napiszą wiernnopoddani potomnym .
~ 8-06-2012 18:35
Ad.~ 00:35 po północy. Alboś starzec, albo nocny dozorca ,albo u boku nie masz ponętnego lachonia, skoro po północy wyżywasz się na klawiaturze compa Zapewniam Cię w nowych podręcznikach nie uczą,że Jaruzelski i Kiszczak "byli pierwszymi prekursorami odnowy i wolności". Natomiast prawdą jest, że ci dwaj /"wredne komuchy"/, odpowiedzialni - w tamtym okresie -za funkcjonowanie struktur państwa, odegrali znaczącą rolę w demontażu PRL i przekazaniu struktur państwa w ręce naszej wyzwolicielki "Solidarności". Po przejęciu władzy "Solidarność"zaczęła reformować naszą ojczyznę. Okres transformacji i reformowania kraju nadal trwa. Realizują je postsolidarnościowe ugrupowania /PiS i PO/. Aż chce się zakrzyknąć: "komuno zgrupowana w SLD - nie przeszkadzaj". DOLNOŚLĄZAK
~ 8-06-2012 19:09
Ad.~ LSD. Niestety Twoje stwierdzenia są przykre, ale prawdziwe.
~BA-BI 9-06-2012 10:01
ten koktail ustrojowy tej staronowskiej RP zdrowo nam poprzewracal w glowach----- Dobrze okreslil przed autor ( Wojtusio-Piotrusie ) Staronowska sciezka --- prosto do parku sztywnych ....
~N---T---- 9-06-2012 10:10
my szare myszki --- pniemy sie po szczeblach --- awansujemy w pseudo spolecznych partiach i ladujemy na dnie oceanu ..... trudnosci ktore napotyka sie po drodze do szczescia utrudniaja wspinaczke .. mimo wszystko trzymajmy sie cieplo ....
~amatorka szt 9-06-2012 21:43
Jak w kolekcjonerstwie !!!! ( Jak sie ma zbior A do zbioru B ) cos z matematyki zakresu szkoly podstawowej ) im wiecej antykow tym podstawa ( opoka ) stabilniejsza ---- czyli GRUNT ----- a grunt mowi ( zeby nie awariowac ) Ta konkluzja ---- zakanczam swoja filozofie ------
~inkognito -- 9-06-2012 21:58
Od poetki amatorki----- My ludzie sceniczni przestalismy byc romantyczni------Brak w ludziach etyki -- transplantacja metalowych czesci...... czyni nas ludzmi cybernetyki !!!!!!! OJ !! nie chcemy tych robotow---- chcemy miec serce i dusze i mniej klopotow !!!!!!!!!
~gwiazdka---- 11-06-2012 10:23
Czujnosc anielska !!!!!! Niesforne i kochane aniolki -- przyrzadzaja nam koziolki ----- to na prawym boku to na lewymi srodka nioe szczedza !!!!!! I tak tancza po orbicie ku swemu zadowoleniu ----- a TY i TY leniu trwaj w upokorzeniu!!!! i trzymaj sie bardzo mocno i w oddali od zony..... Bo tylko ONA to zrozumie jesli to sama wszystko w swej glowie ma------- OH !!!!! to zycie-- to zabawa to walka to hgra !!!!!!!!
~TO--TO 14-06-2012 10:29
pada sobie deszczyk ---- pada sobie rowno ----- raz spadnie na kamien raz spadnie ----- na GORALU czy CI nie zal odchodzic od stron OJCZYSTYCH !!!!!!!!
~ 14-06-2012 17:50
DOLNOŚLĄZAK. Zbliża się piątek i po zachodzie słońca członkowie pewnej sekty religijnej, swoje myśli kierują ku najwyższemu. Czy apolityczne uduchowienie zawiera się w "złotych myślach", które niczym święte psalmy zawarte są w postach od 9.06.2012 godz.10:10 - 14.06.2012 godz. 10:29. Dzień 7, jest dniem szczególnym. Pełne wyciszenie, unikanie compa i telewizora jest nakazem.
~ 24-07-2012 7:25
Punktem pirwszym tych Utracjuszy powinno byc odchudzenie swych "spracowanych" facjat i regulacja miesiecznych poborow do 3tys zl.
~Kyci !!!! 18-08-2012 21:44
Nauczyli Nas mnóstwo mądroasci--( Logarytmów wzorów i formułek--Kwadracików, trójkącików i kółek-- nauczyli nieskończonosci ) Ucz się ucz-- Nauka to potęgi klucz !! )
~ 24-06-2015 19:46
Bezpowrotnie rozwiazac sie. Czerwona zaraza pokonana.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group