Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 14863
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co kryje jeleniogórskie Archiwum? Dzień otwarty

Wtorek, 4 czerwca 2013, 7:31
Aktualizacja: 7:34
Autor: Org
Z okazji Międzynarodowego Dnia Archiwów jeleniogórska placówka zaprasza w niedzielę (9 czerwca br.) na Dzień Otwarty w godzinach od 14.00 do 19.00. Program jest bogaty. Dla zwiedzających przygotowano też drobne upominki.

Co czeka odwiedzających? wystawy: "Dzieje Archiwum w Jeleniej Górze i jego siedziby (1927-2013)”, „Pomniki i tablice pamiątkowe Jeleniej Góry” i „Ciekawostki z zasobu Archiwum”.

W programie są także konsultacje archiwalne z zakresu: badań genealogicznych, archiwów rodowych i zakładowych, akt zlikwidowanych zakładów pracy, badań regionalnych oraz prezentacja archiwalnych internetowych baz danych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
405
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
 
Aktualności
Mikołaj także w Miłkowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group