Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6160
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cieplickie Termy (wreszcie) na finale

Czwartek, 14 listopada 2013, 6:42
Aktualizacja: Piątek, 15 listopada 2013, 7:24
Autor: UM
Jelenia Góra: Cieplickie Termy (wreszcie) na finale
Fot. UM
Dobiegają końca roboty przy budowie „Term Cieplickich”. Odstąpienie od umowy z poprzednim wykonawcą, która była zawarta u schyłku poprzedniej kadencji sprawiło, nie ma już żadnych opóźnień w harmonogramach.

- Co budzi zdziwienie u niektórych obserwatorów, w zasadzie pozostał ten sam zespół firm-podwykonawców. Jednak inna organizacja pracy, płynne płatności, itp. działania sprawiły, że na budowie nieustannie pracuje zespół 120 – 150 osobowy, który (co się zdarza w koniecznych przypadkach) nie odstępuje od pracy także w niedziele – informuje rzecznik Urzędu Miasta Cezary Wiklik.

Zakończenie prac budowlanych, planowane na schyłek listopada br. nie jest równoznaczne z otwarciem Term dla gości. – W przypadku takich budów okres odbiorów poszczególnych instalacji sięga do 90 dni – powiedziano nam w Wydziale Inwestycji UM. – A i to trzeba „spinać się”, bowiem instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne i wszystkie inne w takich obiektach muszą nie tylko spełniać wymogi technologiczne, ale też badane są przez wszystkie służby, w tym – sanitarno-epidemiologiczną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group