Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8871
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chuligani zatarasowali Sudecką oponami

Piątek, 14 stycznia 2011, 8:22
Aktualizacja: 9:47
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Chuligani zatarasowali Sudecką oponami
Fot. ....
W nocy ze środy na czwartek nieznani chuligani układali zużyte opony na skrzyżowaniu ulic Sudeckiej i Piłsudskiego w Jeleniej Górze. Zauważyli to mieszkańcy, którzy o zagrożeniu na drodze powiadomili straż miejską. Sprawców nie udało się zatrzymać, uciekli przed przyjazdem strażników. Czuli się jednak na tyle bezkarni, że godzinę później kolejny raz zatarasowali ulicę.

Sprawcy ułożyli opony samochodowe wzdłuż ulicy Sudeckiej przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego. O wybrykach dyżurny straży miejskiej odebrał anonimową informację kilka minut po północy.

– Patrol straży miejskiej zastał na miejscu kilkanaście opon ułożonych w poprzek jezdni. Całkowicie uniemożliwiały one przejazd ul. Sudecką. Strażnicy usunęli blokadę z jezdni, opony ułożyli na chodniku, a ich odbiór zlecili pracownikom Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej – mówi Artur Wilimek ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Niestety MPGK opon nie wywiozło tłumacząc się brakiem odpowiedniego samochodu. Kiedy godzinę później strażnicy ponownie pojechali na miejsce, okazało się, że opony były porozrzucane po całym skrzyżowaniu. Tym razem strażnicy zapakowali opony do radiowozu i zawieźli je do siedziby MPGK na ulicy Wolności.

Obecnie nie udało się ustalić danych sprawców oraz ilu wandali brało udział w tym procederze. Kamera wizyjnego monitoringu miasta, która monitoruje ten rejon i jest zamontowana na przeciwko budynku Teatru im. C.K. Norwida i nie ma w zasięgu zatarasowanego miejsca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group