Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6888
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Casting do Witkacego w Teatrze im. Norwida

Sobota, 14 marca 2015, 12:39
Aktualizacja: 12:44
Autor: Mea
Jelenia Góra: Casting do Witkacego w Teatrze im. Norwida
Fot. Mea
Każdy, pod warunkiem że jest pełnoletni, może wziąć udział w castingu do spektaklu „Nadobnisie i koczkodany, czyli zielona pigułka” Stanisława Ignacego Witkiewicza. Casting odbędzie się 18 marca w godz. od 14.30 do 18.00 w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. – Szukamy 40 osób. Statystowanie w spektaklach jest płatne – mówiła podczas wczorajszej (13.03) konferencji prasowej Pia Partum, reżyser.

Teatr Norwida zaprasza wszystkich chętnych, którzy mają w sobie dość zaangażowania i determinacji, by podołać trudom teatralnych prób, mają ochotę poczuć niesamowity klimat dużej sceny i wziąć udział w spektaklu u boku profesjonalnych aktorów.

- Statyści będą współpracować z profesjonalnym choreografem. Podczas spektaklu, który trwa ok. dwie godziny z przerwą, będą cały czas na scenie. Chodzi o tłum ludzi, którzy czynnie biorą udział w przyjęciu, więc także tańczą. Dlatego statyści będą musieli nauczyć się tańczyć walca. Statystowanie podczas spektakli jest płatne, natomiast nie są płatne próby - powiedziała Pia Partum.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group