Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 14541
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bo płynie w nim złodziejska krew

Czwartek, 23 kwietnia 2009, 9:11
Aktualizacja: 9:12
Autor: TEJO
Przed Sądem Rodzinnym odpowie nieletni podejrzany o szereg kradzieży z włamaniem do samochodów w Jeleniej Górze. Jego łupem padały różnego rodzaju akcesoria samochodowe, które następnie sprzedawał. Za tak „zarobione” pieniądze kupował najczęściej papierosy, alkohol i słodycze.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 16-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o szereg kradzieży z włamaniem do samochodów w Jeleniej Górze.

Jak ustalili policjanci, chłopak w ostatnim czasie włamał się i okradł co najmniej dziewięć pojazdów w mieście. Przestępstw tych dopuszczał się pod osłoną nocy. Jego łupem padały różnego rodzaju akcesoria samochodowe. Przedmioty te następnie sprzedawał , a za tak „zarobione” pieniądze kupował papierosy, alkohol i słodycze.

Nieletni był już wielokrotnie notowany za kradzieże z włamaniem, za które decyzją sądu został umieszczony w jednej z placówek wychowawczych w Polsce. Bardzo często nieletni uciekał z ośrodka i dopuszczał się przestępstw w Jeleniej Górze. Obecnie za te przestępstwa został umieszczony w placówce zamkniętej, a odpowie za nie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
700
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Jakucja, Czeczenia, Dagestan, Inguszetia chcą opuścić Rosję
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Dolnemu Śląskowi stuknęło 80 lat
 
Pieniądze
W elektrowni Turów powstała największa w kraju oczyszczalnia
 
Pogodowo
Wzmaga się wiatr, spodziewany mróz i śnieg
 
112
Bolt – stłuczka z Dacią
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group