Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6485
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: BMX JAM & GRAFFITI - fotosy i relacja z impry

Sobota, 19 czerwca 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 15:55
Autor: Bart
Jelenia Góra: BMX JAM & GRAFFITI - fotosy i relacja z impry
Fot. Bart
No i się odbyło! Wielu gości nasze miasto odwiedziło (pozdro i dzieki za wbitkę!:))
Cała impra się ropoczęła z "drobnym" poślizgiem. Pogoda dopisała, ale na dobry początek,
jak na złość, mieliśmy pare zonków - problem z transportem ramp, akcją z toyarzami...
Teraz gadka o całej tolerancji w tym mieśćie...

Ludzie, którzy poczuli się urażeni, że nie wzięli udziału w konkursie graffiti, mimo naszych tłumaczeń, ze puszek mało nam sie ostało, że kasy na nie brakowało, wbili się na impre, ztoyowali nam mur i zawalili swoimi "pseudo artami" całe Cieplice. To jest przykład schamiałej kultury i braku wyrozumiałości - żeście klasę pokazali. To dzięki im: PWB - "Powstańców Wielkopolskich Brygada".

Jak juz przy tych murach jesteśmy to druga ujma - mur na którym odbył się konkurs należy do tamtejszego Kościoła, którego to chief nie zgodził się na konkurs graffiti - mimo faktu, że konkurs rok temu odbył się i mur przybrał dzięki temu kolorków i przestał w końcu straszyć prymitywnymi tagami. Drugi ukłon do "kolegów" pseudo wrajterów za zachlastanie murów kościoła dzień przed imprezą! Przez ten incydent zgodę księdza dostaliśmy tylko pod
warunkiem zamalowania tego muru po konkursie :(... Ta fama poszła po wrejterach szybko, więc znając beznadziejny los swoich wypocin polecieli po minimum i wykonali olewkę... czemu się w ogóle nie dziwię, bo konkurs taki to skifa.

Mimo tych niesnasek całokształt wyszedł na plus, chociażby dlatego że jumpbox, o który tak zabiegaliśmy, stanął w końcu na stadionie na Lubańskiej, muza dała rady (grejt thx to maras!), no i kapela Jazgot bardzo "przyjemnym" akcentem też była :).
Za rok kolejna edycja, na innej miejscówce tym razem, (bo ksiądz, bo "tolerancyjni" mieszkańcy, bo za dużo babrania.) Za rok będzie lepiej, głośniej, mocniej i konkretniej pod każdym względem. Next edyszon prawdopodobnie na S.P.6.

Dzieki wszystkim którzy byli "ZA", kij w żarcie całej reszcie! :)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group