Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 10151
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: "Bitwa na plakaty"

Sobota, 1 stycznia 2022, 6:31
Autor: WAC
Mysłakowice: "Bitwa na plakaty"
Fot. GOK
W Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "Bitwa na plakaty - krótka opowieść o gminie Mysłakowice", połączone z wystawą prac plastycznych wykonanych przez mieszkańców gminy, uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach i Szkoły Podstawowej im gen W. Sikorskiego w Kostrzycy oraz uczestników zajęć w świetlicach wiejskich GOK.

Wykonano ponad 100 prac plastycznych związanych z dziedzictwem przyrodniczym i kulturowym gminy. Spośród nich wyróżniono dzieła: Hani Ożóg, Mai Wilk, Izabeli Kampczyk, Marty Weinke. Część prac nadesłanych przez uczestników projektu znajdzie się na wielkoformatowych plakatach, które właśnie powstają w pracowni reklamowej. Plakaty już niebawem znajdą się w przestrzeni publicznej gminy Mysłakowice.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
851
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group