Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6053
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polana Jakuszycka: Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Sobota, 11 stycznia 2020, 8:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 stycznia 2020, 9:51
Autor: WAC
Polana Jakuszycka: Biegacze narciarscy apelują do pieszych
Fot. Stowarzyszenie Bieg Piastów
Stowarzyszenie Bieg Piastów ruszyło z kampanią informacyjną, mającą zachęcać pieszych do niezadeptywania narciarskich tras biegowych.

U progu sezonu narciarskiego przy trasach biegowych w Jakuszycach pojawiły się znaki zakazujące wstępu na nie osobom z psami oraz z sankami. Znaki zakazują też zadeptywania śladów założonych na trasach narciarskich. Jednocześnie Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza pieszych do korzystania z wygodnej drogi na Orle. Zaczyna się ona po prawej stronie szosy (patrząc od strony Szklarskiej Poręby), za ogrodzeniem budowy. Gospodarze Polany Jakuszyckiej zapowiadają też rychłe podanie kolejnych propozycji świetnych, wygodnych, utwardzonych tras tylko dla pieszych.

Osoby z saneczkami zapraszamy na Polanę Maliszewskiego - informuje Stowarzyszenie Bieg Piastów. - To ten rozległy teren po prawej stronie po wjeździe do Jakuszyc od strony Szklarskiej Poręby, blisko parkingów. Dopóki nie robimy na Polanie Maliszewskiego narciarskiej trasy biegowej, cała jest dla Was, szanowni rodzice z dziećmi. Gdy spadnie dużo śniegu i będziemy tę trasę przygotowywać, dla rodzin z sankami wydzielimy teren (i ogrodzimy go). Świetnym miejscem na sanki jest też stok Wiciarka przy szosie z centrum Szklarskiej Poręby do Jakuszyc. Po prawej stronie, z darmowymi zatokami do parkowania.

Twoja reakcja na artykuł?

17
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
9
23%
Złości
12
31%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (66)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group