Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 6289
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne USG dla dzieci – dziś i jutro rejestracja

Czwartek, 22 maja 2014, 8:52
Aktualizacja: 8:54
Autor: UM Jelenia Góra
Fundacja Ronalda McDonalda oraz Miasto Jelenia Góra zapraszają na badania USG dla dzieci z terenu Jeleniej Góry w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, które odbędą się w dniach 28–30 maja w mobilnym ambulansie na Placu Ratuszowym.

Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko, dzwoniąc pod numer 605 375 912. Zapisy będą przyjmowane w dniach 22 i 23 maja w godzinach od 9.00 do 15.00.

Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy, a ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja o zakończeniu zapisów zostanie podana na stronie Fundacji, na profilu Fundacji na FB www.facebook.com/FundacjaRonaldaMcDonalda oraz stronie Miasta Jelenia Góra www.jeleniagora.pl.

Lekarze będą przyjmować w Ambulansie Fundacji, który stanie przy Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Ambulans Fundacji to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny.

Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Każde dziecko przychodzi na swoją godzinę, aby wizyta była jak najbardziej komfortowa. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki badań oraz ewentualne porady lekarskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group