Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12480
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Będą grali w szczytnym celu

Czwartek, 4 stycznia 2018, 17:06
Autor: Paweł Guszała
Region: Będą grali w szczytnym celu
Fot. Paweł Guszała
Karkonoski Zespół Folkowy Szyszak ma bardzo napięty styczniowy terminarz. W tym miesiącu zaplanowanych ma aż siedem koncertów, z czego dwa charytatywne. Gdzie będzie można ich usłyszeć oraz na jaki cel będą zbierane pieniądze?

Pierwszy występ charytatywny zaplanowany został już na 7 stycznia w Parafii pw. Chrystusa Króla w Janowicach Wielkich, zaraz po mszy św. o 11:30. Będzie to koncert kolędowy, na którym zbierane będą pieniądze na rzecz ciężko chorego Filipa Janasa. - Nasz regionalny zespół zdecydował się go wesprzeć w staraniach o normalne życie i zdrowie. Aby to osiągnąć potrzebne są mu pieniądze, a tym samym państwa obecność na najbliższym koncercie charytatywnym – mówią członkowie zespołu Szyszak.

21 stycznia odbędzie się kolejny charytatywny koncert zespołu Szyszak. Tym razem muzycy zagrają karkonoskie kolędy w Parafii Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Starej Kamienicy. Swoją obecnością będą chcieli wesprzeć zbiórkę datków na odbudowę tamtejszej plebani, która uległa spaleniu tuż przed nowym rokiem.

Cały terminarz koncertów Karkonoskiego Zespołu Folkowego Szyszak dostępny jest na ich stronie internetowej. - Zapraszamy na www.szyszak.pl oraz do odwiedzenia naszego konta na Facebook-u. Informacje o naszych występach będą zamieszczane także przez poszczególne parafie. Bardzo liczymy na państwa obecność i hojność przy zbiórkach na te szczytne cele – mówi Maciej Gałęzki z Zespołu Szyszak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group