Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6921
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Beata i Bajm w „Zaczarowanych Świętach”

Piątek, 1 grudnia 2017, 13:27
Aktualizacja: Niedziela, 3 grudnia 2017, 8:01
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Beata i Bajm w „Zaczarowanych Świętach”
Fot. Przemek Kaczałko
Już w najbliższą niedzielę (3.12) w hali przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Koncertu Charytatywnego „Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron”. Tym razem zdolna młodzież wystąpi u boku Beaty Kozidrak i zespołu Bajm!

Dzisiaj (1.12) młodzi artyści spotkali się z prezydentem miasta Marcinem Zawiłą, który jako historyk z wykształcenia opowiedział przybyłym do Ratusza gościom legendy o Jeleniej Górze, Cieplicach i Zamku Chojnik, a także wręczył drobne upominki i nie szczędził miłych słów pod adresem organizatorów wyjątkowego koncertu oraz wykonawców, którzy umilą niedzielny wieczór jeleniogórskiej publiczności.

- Jestem bardzo wdzięczny organizatorom, bo to impreza z dobrym przesłaniem, pożyteczna, a jednocześnie jeleniogórzanie mogą się dobrze bawić - powiedział Marcin Zawiła.

Młodzi uczestnicy są bardzo zadowoleni z pobytu w naszym mieście. choć nie mają zbyt wiele czasu na zwiedzanie, bo biorą udział w warsztatach muzycznych, to zobaczyli już kawałek miasta i są zachwyceni. - Jest tu bardzo ciekawie, zainteresowały mnie stare budynki, które są odnowione i uważam, że Jelenia Góra jest bardzo klimatyczna - oceniła Jagoda Chowaniec z Miąsowej, jedna z młodych artystek. - Bardzo spodobał mi się Park Zdrojowy - dodała Kalina Kusterska z Jędrzychowa. Dziewczyny wraz z pozostałymi młodymi gwiazdami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, zaprezentują się jeleniogórskiej publiczności już w najbliższą niedzielę.

Organizatorem koncertu jest Agencja Reklamy i Promocji „DAMI” sp. z o. o., Przyjacielem akcji: Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, partnerem głównym: Fundacja TAURON. Patronat Honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Prezydent Miasta Jeleniej Góry. Bilety: cegiełki 20 zł lub zaproszenia VIP 100 zł do nabycia w siedzibie Telewizji "DAMI", ul. Kilińskiego 4 w Jeleniej Górze lub bezpośrednio przed koncertem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group