Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4577
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Balem przebierańców podsumowali pierwszy tydzień ferii

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 21 stycznia 2012, 9:12
Aktualizacja: 9:12
Autor: Petr
Fot. Petr
Hucznym i pełnym radości balem przebierańców dla dzieci podsumowali wczoraj pierwszy tydzień ferii zimowych półkoloniści z MDK „Jelonek” w Jeleniej Górze. – Piraci z Karaibów, postaci z komiksów, biedronki i inne roześmiane stworki. Wszyscy bawili się świetnie! – mówią organizatorzy.

Istotnie bowiem, na wczorajszym balu przebierańców zorganizowanym w MDK „Jelonek” nie zabrakło maluchów przebranych w najwymyślniejsze stroje. Byli piraci, Człowiek Pająk, Darth Wader z Gwiezdnych Wojen; były wróżki, mumie, czarownice i wiele innych postaci. A każda z uśmiechem na twarzy, w karnawałowym nastroju i z jednym hasłem na ustach: – Zabawa z kolegami i koleżankami to jest to! – krzyczeli głośno mali przebierańcy.

– Bal przebierańców udał się naprawdę świetnie. Dzieci bawiły się w rytm muzyki, tańczyły, skakały, prezentowały stroje, które przygotowały w domu z rodzicami, a potem wzięły udział w grach i konkursach, które dla nich zorganizowaliśmy. Słowem, pierwszy tydzień ferii został u nas podsumowany integracyjnie i z wielką radością. Zresztą, w MDK „Jelonek” zawsze jest radośnie – mówiła nam Barbara Kędra, koordynator półkolonii i kierownik działu organizacji imprez w MDK „Jelonek”.

Drugi tydzień ferii zimowych w MDK „Jelonek” ruszy już w poniedziałek. Koszt uczestnictwa dziecka w tegorocznym zimowisku to 10 zł za jeden dzień. Zajęcia integracyjne bogate w gry edukacyjne oraz zabawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.mdkjelonek.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Och... 21-01-2012 14:09
Ręce opadają jak się czyta takie komentarze. Już myślałem , że w Jelonce mieszkają sami frustracji. Ale po oglądnięciu zdjęć zmieniam zdanie... jest jeszcze światełko w tunelu :) Organizatorom gratuluję pomysłu i tak trzymać.
Piipi Jelonkowa 21-01-2012 14:57
.. wlasnie !.. ten usmiech na twarzy dziecka .. jest fajny,bo mozna polubiec nawet .. Groznego Pirata ! ~BRAVO ! .. *dla Dzieci !
~ania mania 21-01-2012 16:46
Świetna zabawa,fajnie zorganizowane ferie. Gratulacje dla MDK. Dzieci zadowolone były też z wycieczki szlakiem pałaców. Brawo!
~ 23-01-2012 22:00
Dzieci z balu bardzo zadowolone z zimowiska również.Polecam rodzicom dzieci aby korzystali z tego typu imprez .Brawa dla Miasta i oczywiście wychowawców zimowiska.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group