Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6370
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Artur Andrus zachwycił znanymi przebojami w „Norwidzie”

Wtorek, 26 marca 2013, 7:58
Aktualizacja: Środa, 27 marca 2013, 7:45
Autor: Mea
Jelenia Góra: Artur Andrus zachwycił znanymi przebojami w „Norwidzie”
Fot. Mea
„Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Królowa nadbałtyckich raf”, czy też „Życie jest dziwne” – to tylko niektóre utwory z płyty „Myśliwiecka” Artura Andrusa. Artysta wykonał je podczas wczorajszego (25.03.) występu w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Impreza zorganizowana została w ramach Jeleniogórskiej Sceny Kabaretowej.

Dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, kabareciarz i konferansjer – Artur Andrus jest wszechstronnie utalentowanym artystą. Jego album „Myśliwiecka” wydany w 2012 r. szybko uzyskał status podwójnej platynowej płyty.

Jeleniogórska publiczność, która licznie przybyła na występ, ceni piosenkarza za inteligentny dowcip i oryginalny sposób krytyki rzeczywistości, która nas otacza.

- Przyszedłem posłuchać głównie utworów z płyty „Myśliwiecka”. Artur Andrus tworzy zabawne teksty piosenek, melodia wpada w ucho. Artysta prezentuje aluzyjny styl kabaretowy, inny niż te, których pełno dziś w telewizji. Słucham go również w Programie III Polskiego Radia i nieraz w telewizji, ale na żywo po raz pierwszy mogłem oglądać jego występ – mówił Ryszard Ruta z Jeleniej Góry.

- Bardzo lubię Artura Andrusa za jego inteligentny humor. W telewizji oglądam zawsze program „Spadkobiercy”, w którym jest genialny oraz program publicystyczno-satyryczny „Szkło kontaktowe”. Ma talent poetycki, wystarczy, że publiczność poda temat, a wnet potrafi napisać humorystyczny wiersz – dodała Krystyna Witerska z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group