Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 2981
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Apel o pomoc dla malutkiego Iwo

Piątek, 27 czerwca 2014, 7:28
Aktualizacja: 7:30
Autor: Jel
Chłopiec wkrótce skończy 4 lata. Jest radosny, pogodny. Po nowym roku u dziecka zdiagnozowano chorobę nowotworową. Obecnie chłopiec przechodzi chemioterpię. Na jego leczenie potrzeba dużo pieniędzy.

- Janusz Korczak powiedział: „ Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat”. Trudno nie zgodzić się z tymi słowami. Radość dziecka dostarcza nam pozytywnej energii, podnosi na duchu. Pragniemy aby wszystkie dzieci były radosne, uśmiechnięte, szczęśliwe. I taki radosny jest Iwo Sobolewski, który uczęszcza do naszego przedszkola od września 2013r., a w sierpniu bieżącego roku skończy 4 latka. Ciągle zadowolony, potrafi cieszyć się bez powodu, miło było patrzeć na jego pełną radości, uśmiechniętą buzię. Koszmar dla niego i całej rodziny zaczął się po nowym roku, kiedy to został zdiagnozowany u Iwa nowotwór. Chłopiec obecnie jest po operacji i przechodzi chemioterapię. Szanse na całkowite wyleczenie zwiększają się przy terapii przeciwciałami. Niestety, terapia ta - w przeciwieństwie do innych krajów europejskich - nie jest dostępna w Polsce. Potrzebne będą środki finansowe na leczenie zagranicą w wysokości od 150 do 250 tys. euro – piszą pracownicy Przedszkola Niepublicznego w Karpaczu.

Iwo Sobolewski posiada konto imienne w Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” z siedzibą we Wrocławiu.

Wpłaty można kierować na konto:
Fundacja „ Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
ul. O. Bujwida 42
50-368 Wrocław
Bank Millenium S.A. Nr rachunku 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
Z tytułem wpłaty: Iwo Sobolewski

- Kwota do uzbierania jest ogromna, ale pamiętajcie Państwo o tym, że w ilości siła, liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest. Z nadzieją, że nam się uda dziękujemy za pomoc – personel Przedszkola Niepublicznego w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group