Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2717
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Anima Paranormal. Mamy bilety na spektakl grozy!

Poniedziałek, 24 lipca 2017, 14:09
Aktualizacja: Środa, 26 lipca 2017, 21:31
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Anima Paranormal. Mamy bilety na spektakl grozy!
Fot. Organizator
Już w najbliższą sobotę (29.07) nadarzy się wyjątkowa okazja uczestnictwa w drugiej misji grupy Anima Paranormal. Tym razem czas na pełną wrażeń przygodę w interaktywnym spektaklu grozy w Jeleniej Górze. Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki!

Centrala Animy Paranormal wydała rozkaz natychmiastowego przedostania się do podziemi Jeleniej Góry, gdzie znajduje się ośrodek, w którym przetrzymywane są najgorsze osobniki zarażone wirusem, który 8 kwietnia br. wydostał się z kowarskiej strefy R1 - informuje Krzysztof Wojtas z AP, który apeluje o wsparcie świadków, podobnie jak to miało miejsce w Kowarach, jednak tym razem misja odbędzie się 29 lipca w podziemiach przy ul. Chełmońskiego. Świadkowie, z eskortą służb AP, muszą wejść na teren Serpentarium w Jeleniej Górze. To tajna placówka, która została zbudowana dla zarażonych najwyższym poziomem wirusa Pripegala - dodał K. Wojtas.

Spektakl odbędzie się w najbliższą sobotę. 29.07 - do wyboru o godz. 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 lub 21:00. Bilety (w cenie 50 zł) do kupienia na terenie dwóch miast: Jelenia Góra: Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60 oraz Kamienna Góra: Podziemna Trasa Turystyczna Projekt Arado – Zaginione laboratorium Hitlera, ul. Lubawska 1A. Na bilecie jest Twoja godzina zbiórki (rozpoczęcia spektaklu). Oznacza to, że o tej godzinie musisz być w wyznaczonym miejscu. Lokalizacja miejsca zbiórki zostanie podana na stronie organizatora w środę 26.07.2017. Spóźnienie może skutkować wykluczeniem z uczestnictwa w wydarzeniu. Ze względu na interaktywny charakter spektaklu, zalecamy wygodne obuwie i odzież, dobry humor oraz dużą ilość dystansu do siebie.

Zobacz drugą zapowiedź spektaklu:

KONKURS:
Pytanie konkursowe brzmi: Kiedy (według narracji) powstała Anima Paranormal? Odpowiedż można znaleźć na stronie organizatora interaktywnego spektaklu grozy: www.animaparanormal.com

Wystarczy wysłać e-mail na adres: konkurs@jelonka.com
w tytule napisać: ANIMA PARANORMAL
w treści: Odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pamiętaj, żeby podać swoje imię i nazwisko oraz nr tel., tak abyśmy mogli się z Tobą skontaktować jeśli zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 26 lipca 2017 r. do godz. 12:00.

Wygrywa trzeci i ósmy prawidłowo zgłoszony e-mail.

**************************
Jeśli użytkownik wyśle kilka maili z tego samego adresu e-mailowego, przy przyznawaniu nagrody uwzględniany jest tylko pierwszy prawidłowy mail, pozostałe, traktowane są jako powtórki i liczą się jedynie do wyznaczania kolejnego zwycięzcy. Jeśli nadawca maila wygrał w bieżącym m-cu nagrodę we współorganizowanych przez nas konkursach zaproszenie przechodzi na autora kolejnego prawidłowo zgłoszonego maila. Jeśli to był ostatni mail zgłoszony do zabawy - zaproszenie trafi do nadawcy wcześniejszej wiadomości.
W zabawie uwzględniane są wyłącznie prawidłowe zgłoszenia zawierające dobre odpowiedzi.
Dane zwycięzców konkursu mogą zostać udostępnione organizatorowi konkursu w celu umożliwienia kontaktu i uzgodnienia warunków odbioru nagrody.
Wysyłając maila zgłaszasz swój udział w zabawie, a tym samym akceptujesz powyższy regulamin oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie oferty organizatorów konkursu.

**************************

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group