Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6172
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Aglomeracja Wałbrzyska dla medyków

Niedziela, 19 lipca 2020, 16:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lipca 2020, 10:05
Autor: Mateusz Mykytyszyn – Zamek Książ
Wałbrzych: Aglomeracja Wałbrzyska dla medyków
Fot. Użyczone/Archiwum Zamku Książ
Wyjątkową szlachetnością wykazali się członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, którzy mimo własnej trudnej sytuacji przekazali medykom prawie 400 voucherów na swoje usługi i atrakcje turystyczne. Akcja, którą zainicjowała LOT AW jest gestem solidarności i wdzięczności względem środowiska medycznego, które jako pierwsze stanęło na froncie walki z pandemią.

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotowali specjalną, bezpłatną ofertę dla przedstawicieli personelu medycznego. W ten sposób podziękowali za ich ofiarna walkę o zdrowie i życie mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej podczas pandemii koronawirusa.

Specjalne, dedykowane Vouchery uprawniające do wstępu, pobytu czy posiłku w ramach akcji #AglomeracjaWałbrzyskadlaMedyka są formą podziękowania dla pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarek i lekarzy, którzy walczą na co dzień z COVID19. Przekazało je aż jedenaście obiektów zrzeszonych w LOT AW. Są wśród nich: Opactwo w Krzeszowie, Gmina Miejska Nowa Ruda, Gmina Nowa Ruda, Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, bistro zWolna z Jedliny-Zdroju, Aqua-Zdrój z Wałbrzycha, Pałac Jedlinka z Jedliny-Zdroju, Stara Kopalnia z Wałbrzycha, Zamek Grodno z Zagórza Slaskiego, Pałac Jugowice z Jugowic w gminie Walim oraz zamek Książ w Wałbrzychu.

Prawie czterysta voucherów, które zostaną rozdysponowane między przedstawicielami personelu medycznego to oprócz bezpłatnych biletów wstępu do wymienionych wyżej, największych atrakcji turystycznych Aglomeracji Wałbrzyskiej to także karnety na basen i do saunarium, vouchery na posiłki i pobyty w hotelu, udział w warsztatach ceramicznych, a także pakiety upoważniające do udziału w 11.Biegu na Wielką Sowę czy półmaratonach Sowiogórskim i Orzeł, a także w 9. Górskim Biegu Wolności.

Chcemy wyrazić wdzięczność naszym Medykom za ich ofiarność i ciężką pracę. Jestem ogromnie szczęśliwa, że członkowie LOT AW bez wahania od razu włączyli się w akcję i przekazali vouchery, mimo tego, że sami mocno odczuli skutki pandemii. Są wakacje, a to najlepszy czas, aby nasi Bohaterowie mogli wypocząć u nas, zjeść, zwiedzić za darmo nasze obiekty wraz ze swoimi rodzinami – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, Anna Żabska.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
316
Tak
12%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group