Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7506
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 12:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Komórkowy rozbójnik </b>
24-letni jeleniogórzanin pobił i okradł z telefonu komórkowego starszego od siebie o siedem lat mężczyznę. Do zdarzenia doszło przy ul. Karkonoskiej. Sprawca daleko nie uciekł. Po pościgu zatrzymali go policjanci.

<b> KARPACZ
Kolarska kradzież </b>
W Karpaczu 50-letni mężczyzna ukradł buty kolarskie o wartości 800 złotych. Roweru nie miał, więc właściciel specjalnego obuwia szybko złapał sprawcę i przekazał policji. Złodzieja zamknięto w policyjnym areszcie.

<b> JELENIA GÓRA
Obraził policjanta </b>
Pijany 24-latek spał smacznie na chodniku przy ul 1 Maja. Obudzili go policjanci. Wyrwany ze snu mężczyzna najwyraźniej nie był z tego powodu zadowolony. Podczas interwencji funkcjonariuszy policji naruszył nietykalność cielesną jednego z nich i znieważył go słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe. Sprawca miał 1,82 promila alkoholu w organizmie. Osadzono go w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za szarpanie się z policjantem grozi mu kara grzywny lub do roku więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Kto go znał? </b>
Policja jeleniogórska zwraca się z prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 14 sierpnia w Jeleniej Górze przy ul. Nowowiejskiej, w okolicach Pałacu Paulinum. Miał około 40-50 lat. Włosy krótkie, siwiejące, miał wąsy i brodę, nie posiadał znaków szczególnych. Ubrany był w biało-niebieską koszulę w kratę, niebieskie spodnie dresowe, czarno-czerwono-białe skarpety, skórzane sandały. Na szyi miał biały łańcuszek. Policja prosi wszystkie osoby, które znały tego mężczyznę lub mają informacje, które pozwolą na ustalenie jego tożsamości o kontakt z Komisariatem I Policji w Jeleniej Górze pod numer 075/7520150 lub na numer alarmowy policji w całym kraju 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group