Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7399
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 3–letni Borys Małym Misterem Polski

Wtorek, 16 czerwca 2015, 7:19
Aktualizacja: 10:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: 3–letni Borys Małym Misterem Polski
Fot. Monika Serek–Podolska
Za 8 dni skończy 3 latka, a jego urodę doceniła już cała Polska. Młody jeleniogórzanin podbija, internetowy póki co, świat mody. – Znalazłam ten konkurs przypadkowo, czytając jakiś portal dla rodziców i dzieci – wspomina mama Borysa Blomberga. – Pomyślałam czemu nie, nic nie tracę. Mój synek jest mały, więc nie zgłosiłam go do konkursu „live”, a do konkursu internetowego – dodaje Aneta Słabicka – Blomberg.

Pani Aneta założyła synkowi profil na stronie konkursowej, gdzie przesłała następnie kilka zdjęć. W konkursie internetowym oceniano stylizację i fotografie. Na dzieci głosowali internauci przez 3 miesiące. Jak się okazało, Borysek zdobył 42 proc. głosów i zwyciężył. Wygrał II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Dziecięcych Fotografii, Talentów i Osobowości i zdobył tytuł Mały Mister Polski Internetu. W kategorii Mała Miss zwyciężyła Wiktoria Golasik z Żywca.

8 sierpnia w Hotelu Gromada w Warszawie odbędzie się uroczysta gala i wręczenie
nagród. Będzie tam również wiele konkursów, zabaw i pokaz mody, w którym weźmie udział 3-letni jeleniogórzanin.

- Ten konkurs jest bardzo fajny, ponieważ dziecko nie jest do niczego zmuszane, nie jeździ na męczące castingi, itd., a zostanie to miłą pamiątką – ocenia mama Borysa. Tego samego dnia zostaną również przyznane inne tytuły: Mini Miss Polski, Mała Miss Polski, Mini Mister Polski i Mały Mister Polski – ale to już w kategorii „live”, a więc dzieci będą brały udział, pokazywały swoje talenty i tu już jury zdecyduje, kto wygra.

W pierwszej edycji konkursu zwyciężył Oliwier Siuda, który obecnie bierze udział w wielu pokazach, jest „twarzą” różnych marek odzieżowych (teraz powstała jego marka odzieżowa Snappy Olivier Fashion, natomiast Zuzanna Jurkiewicz – ubiegłoroczna zwyciężczyni nagrywa swoją płytę, wzięła udział w małych gigantach, a Julia Janiszewska zwyciężyła, ponieważ pokazała swoje zdolności w akrobatyce, gimnastyce i balecie. Inny zwycięzca – Adrian Janicki bierze udział w wyścigach „samochodowych” i wygrywa - ale to były konkursy live.

O konkursie informowały już ogólnopolskie media, wywiady w „Pytaniu na śniadanie” uczestników I edycji:
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/15506588/najpiekniejsze-dziecko-w-polsce
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/18940036/mala-miss-i-maly-mister

I w „Dzień dobry TVN”:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/poltoraroczny-oliwier-zostal-baby-misterem,124810.html

Informacje na temat konkursu na stronie: http://www.queenie.com.pl
http://www.queenie.com.pl/pages/profile.php?id=59

- Podjęliśmy współpracę z firmą odzieżową dla dzieci Little Gold King - oni przesyłają nam ciuszki, a my robimy w nich sesje i reklamujemy na zasadzie barterowej. Póki co, to są początki i mam nadzieję, że będą owocne. W sierpniu Borys będzie miał sesję zdjęciową do czasopisma "Przedszkolak" oraz sesję do miesięcznika "Dziecko". Wszystko traktujemy to jako formę przygody i zabawy. Jeśli udałoby się, aby Borysek wziął udział w jakimś ciekawym projekcie - to czemu nie, byłoby fajnie. Oczywiście bez zmuszania, męczenia, itd. - podkreśla mama małego jeleniogórzanina.

- Borysek ma już portfolio w jednej z agencji modowych, ale to też początek. Wszystko traktujemy na zasadzie przygody, dobrej zabawy i nie chodzi nam o zarabianie na dziecku. Chcemy mieć fajną pamiątkę. Jeżeli np. udałoby się znaleźć jakiegoś sponsora, to też byłoby fajnie, ponieważ wszystko kosztuje – powiedziała Aneta Słabicka-Blomberg.

- Robimy wszystko w granicach zdrowego rozsądku, nie męczymy dziecka, jeśli nie ma na coś ochoty, to go nie zmuszamy – zaznacza pani Aneta.

W sumie Borysek ma za sobą 4 sesje zdjęciowe, w tym dwie w Jeleniej Górze(Amiotola Studio i u pani Moniki Podolskiej - Serek). Ma również fanpage na facebook’u (BB Mini Borris), gdzie prezentuje się w różnych stylizacjach dziecięcych:
https://www.facebook.com/pages/BB-Mini-Borris/840739735973726?fref=ts

Borys Blomberg ma już za sobą wiele wyróżnień:
1. Laureat konkursu „Dziecko na okładkę” miesięcznika „Mamo to ja” listopad – grudzień 2012 r. – wybrany przez internautów.
2. Laureat konkursu „Dziecko na okładkę” miesięcznika „Mamo to ja” luty – marzec 2013 r. – wybrany przez internautów.
3. Laureat konkursu fotograficznego, organizowanego przez portal www.emaluszki.pl w grudniu 2012 r. – najlepsze przebranie za Mikołajka „Mikołaj ze Skarbem Matki” – zdjęcie wybrane przez redakcję portalu.
4. Wybrany dzieckiem tygodnia (spośród wielu uczestników) portalu http://babyonline.pl w 2013 roku przez redakcję tego portalu.
5. Po raz drugi wybrany dzieckiem tygodnia portalu http://babyonline.pl – 24.06.2013 r.
6. Dziecko Miesiąca Kwietnia 2013 roku portalu www.emaluszki.pl – wybrany przez zespół portalu – Borysek został Buźką Miesiąca.
7. Dziecko Miesiąca Kwietnia 2013 roku portalu www.poradnikmamy.pl – również wybrany przez zespół redakcyjny spośród kilkuset zdjęć innych dzieci – publikacja zdjęcia na głównej stronie www.poradnikmamy.pl przez kolejny miesiąc.
8. Dziecko Grudnia 2013 roku na Familie.pl – Borys został dzieckiem miesiąca, wybranym przez jury. Publikacja zdjęcia Boryska na www.familie.pl i w Gazecie Olsztyńskiej oraz pamiątkowy dyplom.
9. Dziecko Czerwca 2014 roku na Familie.pl – wybrany w głosowaniu użytkowników portalu Familie.pl - Publikacja zdjęcia Boryska na www.familie.pl i w Gazecie Olsztyńskiej oraz pamiątkowy dyplom.
10. „Przystojniak Borys Dziecko Miesiąca Września 2013 roku” portalu www.usc.pl – Borysek został wybrany w głosowaniu internautów Platformy Usług Stanu Cywilnego –
http://www.usc.pl/aktualnosci;436;Przystojniak_Borys
11. Zwycięzca cyklicznego konkursu „Mój Skarb”, organizowanego przez Bübchen Polska – zdjęcie Boryska w kwietniu 2014 roku zdobiło tło Bubchen Polska na facebook’u – zdjęcie wybrane przez zespół Bubchen Polska.
12. Trzecie miejsce w konkursie Dziecko Miesiąca Marca 2014 na Familie.pl – wybrany w głosowaniu użytkowników portalu.
13. Zwycięzca cyklicznego konkursu „Twoja Pociecha”, organizowanego przez NUK Polska – zdjęcie Boryska zdobiło tło Nuk Polska na Facebook’u – zdjęcie wybrane przez zespół Nuk Polska.
14. Borysek był w finale konkursu „Dziecko na okładkę” miesięcznika „Mamo to ja” – zajął trzecie miejsce, ale nie znalazł się na okładce magazynu.
15. Trzecie miejsce w konkursie Dziecko Miesiąca Kwietnia 2014 na Familie.pl – wybrany w głosowaniu użytkowników portalu.
16. Zwycięzca kliku konkursów organizowanych przez portal ebobas.pl – otrzymał kilka nagród głównych i kilka wyróżnień – wybrany przez jury konkursu.
17. 11-miesięczny Borysek znalazł się w pierwszej piątce uczestników konkursu „Dziecko na okładkę” miesięcznika „Dziecko”, wynikiem tego konkursu była profesjonalna sesja zdjęciowa zorganizowana przez ten miesięcznik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group