Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 7724
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zwyrodnialcy przywiązali psa do drzewa. Kto go przyganie?

Niedziela, 4 sierpnia 2013, 9:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 7:18
Autor: Angela
Region: Zwyrodnialcy przywiązali psa do drzewa. Kto go przyganie?
Fot. Archiwum UG Podgórzyn
Dwa dni spędził w temperaturze około 30 stopni Celsjusza bez wody i jedzenia przywiązany do drzewa Antek –mowa o psie, którego tak nazwali pracownicy Urzędu Gminy w Podgórzynie. Zwierzaka w lesie w Przesiece zauważył przypadkowy przechodzeń, który zgłosił sprawę urzędnikom. Teraz dla zwierzęcia poszukiwany jest bezpieczny dom.

Antek to młody pies, który mimo okrucieństwa, które zafundowali mu ludzie, jest pogodny. Ma około roku i jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, chociaż teraz lękliwy. Po chwili nabiera zaufania do osób, które chcą się z nim zaprzyjaźnić. Obecnie znajduje się pod opieką urzędników z Podgórzyna, ale nie może u nich zostać dłużej.

- Szukamy dla niego dobrego domu – mówi Przemek Linke z Urzędu Gminy w Podgórzynie. – Liczymy na ludzi z otwartym sercem i chęcią zaopiekowania się pieskiem – dodaje.
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu 603 616 375.

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
956
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group