Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 18 listopada
Imieniny: Romana, Karoliny
Czytających: 9967
Zalogowanych: 50
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zniszczył przystanek, bo nie było autobusu

Poniedziałek, 21 grudnia 2009, 13:12
Aktualizacja: 13:13
Autor: TEJO
Spóźnił się na ostatni kurs autobusu MZK i ze złości, że nie będzie miał czym wrócić do domu, wybił dwie szyby w wiacie przystankowej. Zbyt nerwowemu pasażerowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Do zdarzenia doszło minionej nocy w Cieplicach. Uwagę policjantów zwrócił mężczyzna, któremu krwawiła ręka. – Okazało się, że 20-latek sam sobie zrobił krzywdę chwilę wcześniej wybijając szyby w wiacie. Swoim bezmyślnym działaniem spowodował straty wysokości blisko 1400 zł – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Sprawca usprawiedliwił się, że puściły mu nerwy. W nocy nie kursował już żaden z autobusów miejskich, którym mógłby wrócić do domu. Zmuszony był iść pieszo, dlatego zdenerwował się i agresję wyładował na szybach boleśnie się przy tym raniąc. Był przy tym pijany (blisko dwa promile alkoholu w organizmie). Teraz za uszkodzenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
656
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
28%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
12%
Nie biorę udziału w takich akcjach
47%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Dlaczego czas przyspiesza, gdy jesteś starszy?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Kamieńczyk dostępny mimo remontu szlaku
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Karkonoski Sabała mieszkał i pracował w Piechowicach
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Tramwaj wśród skał. Podgórzyńska historia komunikacji
 
Inwestycje
Remont murka zmorą mieszkańców
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group