Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5603
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj/Region: Znani jeleniogórzanie „reklamują” nasz region na… Liście wstydu Platformy Obywatelskiej

Wtorek, 6 listopada 2012, 13:05
Aktualizacja: Piątek, 23 listopada 2012, 13:23
Autor: red
Kraj/Region: Znani jeleniogórzanie „reklamują” nasz region na… Liście wstydu Platformy Obywatelskiej
Hubert Papaj
Fot. Jelonka.com
– Teraz K… My a la PO to 200 mln zł, które przez niecałe pięć lat od objęcia władzy, trafiło z państwowej kasy do prywatnych kieszeni działaczy PO, ich znajomych i rodzin z naszej listy. A przecież nasze zestawienie jest niepełne… – można przeczytać w artykule "Lista wstydu Platformy Obywatelskiej", który zamieścił 4 listopada br. na swoim portalu Puls Biznesu. Wśród wymienionych nazwisk, znajdujemy jeleniogórzan. Dzięki komu w Pulsie Biznesu zaistniała Jelenia Góra i okolice? Na liście jest wiceprezydent Jeleniej Góry Hubert Papaj, szef Sejmiku Dolnośląskiego Jerzy Pokój oraz żona prezydenta Jeleniej Góry i byłego posła PO Marcina Zawiły – Gabriela Zawiła.

Hubert Papaj (także szef Zarządu Powiatowego PO w Jeleniej Górze) - członek zarządu Jeleniogórskich Elektrowni Wodnych oraz członek rady nadzorczej Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Jerzy Pokój - członek rady nadzorczej spółki Interferie (grupa KGHM), a Gabriela Zawiła - dyrektor miejskiego Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.

- Łatwiej obiecać niż dotrzymać. Prawdziwości tego powiedzenia premier Donald Tusk dowodzi co rusz. Już w pierwszym expose w 2007 r. deklarował zakończenie „politycznego procederu zawłaszczania spółek z udziałem skarbu państwa”. Czy dziś uważa, że dotrzymał słowa? Na tak zadane pytanie nie odpowiedział. I trudno się dziwić. Publikowana poniżej lista będących na państwowym garnuszku 428 działaczy PO, członków ich rodzin i znajomych, to najlepsza ilustracja tego, co zostało z tej obietnicy - pisze w tym artykule Dawid Tokarz.

Cały artykuł oraz listę osób można przeczytać tu: http://www.pb.pl/2841223,15705,lista-wstydu-platformy-obywatelskiej

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (119) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group