Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 10671
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Złodzieje aut zatrzymani

Wtorek, 8 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 stycznia 2006, 15:10
Autor: Muzyczne Radio
Sukces głogowskich policjantów. Po wielomiesięcznym śledztwie rozbita została zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się włamaniami i kradzieżami samochodów .

Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 24 do 32 lat, mieszkańcy Głogowa i sąsiednich miejscowości. Podejrzani są o dokonanie łącznie około 30 przestępstw w tym głównie kradzieży i usiłowań kradzieży samochodów, motocykla oraz włamań do samochodów.

Podczas przeszukania zabezpieczono podzespoły i części z wcześniej skradzionych pojazdów, a także pistolet gazowy i pneumatyczny. Wszystko znajdowało się w wyjątkowo dobrze ukrywanej dziupli, gdzie samochody były rozmontowywane, na następnie sprzedawane na części.

Policja zabezpieczyła mienie przestępców na poczet ewentualnych kar grzywny. Pięciu mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych. Grozi im kara do 10 lat wiezienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
238
Tak - świetny pomysł
61%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
27%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego „tanie auto” często wychodzi drożej? Pułapki branży moto
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Zderzenie dwóch taksówek
 
112
Chwila nieuwagi i...karambol gotowy
 
112
Ciągnik złapał "kapcia" przy rondzie
 
Aktualności
Hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group