Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6920
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Złodziej wykorzystał nieuwagę i ukradł klucze

Piątek, 8 lutego 2013, 10:05
Aktualizacja: 10:06
Autor: 112
Policjanci z Kowar zatrzymali wczoraj (7 lutego) mężczyznę, który ma na koncie co najmniej dwa włamania. Mężczyzna włamał się do jednej z placówek medycznych oraz do mieszkania w Kowarach. Pokrzywdzeni szacują poniesione straty.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna tego dnia nad ranem włamał się do jednej z placówek medycznych w mieście. 22-latek kilka dni wcześniej wykorzystując nieuwagę personelu ukradł klucze, za pomocą których włamał się do obiektu. Jego łupem padły różnego rodzaju instrumenty medyczne. Ich wartość szacuje się na kilkaset złotych.

- Kilka godzin po przestępstwie był już w rękach policji. W trakcie czynności okazało się, że ma on na koncie również włamanie do jednego z mieszkań w Kowarach, gdzie jego łupem padło wyposażenie oraz sprzęt. Niewykluczone, że 22-latek ma na koncie więcej podobnych czynów. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10. lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group