Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7631
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Zimowa wiosna – utrudnienia i wypadki

Czwartek, 20 marca 2008, 7:38
Aktualizacja: 14:20
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Zimowa wiosna – utrudnienia i wypadki
To nie grudzień, ale końcówka marca na jeleniogórskiej starówce. Przełom zimy i wiosny jest w tym roku wyjątkowo kapryśny.
Fot. TEJO
Nie ma szans na ciepłą Wielkanoc, a początek wiosny będzie przypominał grudzień. Ocieplenie przyjdzie dopiero za tydzień.

Pogoda szaleje. Opady śniegu i przymrozek to kłopot dla kierowców. Przekonali się o tym uczestnicy kraksy pod Bolesławcem. W nocy ze środy na czwartek BMW wpadło w poślizg i dachowało. Do szpitala trafiły trzy osoby z poważnymi obrażeniami ciała. Auto miało letnie opony.

Policjanci przestrzegają przed zdradliwymi jezdniami: jest bardzo ślisko, zwłaszcza na drogach bocznych. I nie będzie lepiej, bo kolejne dni Wielkiego Tygodnia nie przyniosą ocieplenia. W nocy będzie lekki mróz, a temperatura za dnia nie przekroczy pięciu stopni. Może padać śnieg i śnieg z deszczem. Taka pogoda utrzyma się także w Wielkanocną Niedzielę oraz Lany Poniedziałek.

Prawdziwa, klimatyczna wiosna – według zapewnień meteorologów – nadejdzie dopiero w przyszłym tygodniu, a kolejny weekend będzie bardzo ciepły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group