Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 6 maja
Imieniny: Jakuba, Judyty, Jana
Czytających: 5318
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zbrodnia z zemsty

Wtorek, 26 czerwca 2012, 8:24
Aktualizacja: 8:25
Autor: Angela
Do aresztu na trzy miesiące w ostatnich dniach trafił Kazimierz S., który 17 czerwca br. drewnianym drągiem zabił Jadwigę K. Zabójca pozbawił kobietę życia z zemsty, która według prawa jest motywacją zasługującą na szczególne potępienie, dlatego sprawcy grozi dożywocie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Modła powiatu bolesławieckiego. Powodem agresji podejrzanego była najprawdopodobniej zemsta za wcześniejsze zachowanie pokrzywdzonej wobec jego brata.

- Kazimierz S. uderzył Jadwigę K. drewnianym drągiem w okolice głowy czym spowodował obrażenia ciała skutkujące jej zgonem – informuje Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. - Sąd Rejonowy w Bolesławcu na posiedzeniu w dniu 22 czerwca br. uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec Kazimierza S. tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy – dodaje prokurator V. Niziołek.

Podejrzanemu o zabójstwo grozi kara od 12 lat więzienia po dożywocie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
284
Tak
18%
Nie
70%
Nie interesuję się polityką wcale
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Edukacja
Matura z polskiego – chyba powinno być dobrze
 
Kilometry
Fani pociągów pojechali w Góry Sowie
 
Aktualności
21 lat minęło
 
Piłka nożna
Bardzo bolesna lekcja od Włókniarza [SKRÓT VIDEO]
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group