Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7307
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Zatrzymano sprawcę brutalnego zabójstwa kobiety

Piątek, 14 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 17:50
Autor: portal Onet.pl
   Dolnośląscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Lubomierza podejrzanego o dokonanie brutalnego zabójstwa kobiety. Sprawca udusił 60-latkę kablem od telefonu, wcześniej znęcał się nad nią i dokonał czynów lubieżnych.

     Zatrzymany mężczyzna był już karany za rozboje i kradzieże. Przyznał się do zabójstwa mieszkanki Ubocza, niewielkiej wsi koło Lubomierza, do którego doszło na początku stycznia tego roku.

     "Motyw zabójstwa był rabunkowo-seksualny. Nie podajemy szczegółów m.in. ze względu na prośbę rodziny ofiary" - powiedział PAP w piątek Ryszard Zaremba z biura prasowego dolnośląskiej policji.

     Zwłoki 60-latki odkrył sąsiad, który zaniepokojony kilkudniową nieobecnością kobiety m.in. w kościele postanowił ją odwiedzić.

     Zabójstwo kobiety było bardzo szeroko komentowane w dolnośląskich mediach. 60-latka żyła samotnie w pobliżu ruin starego pałacu. Odwiedzały ją m.in. wycieczki, których informowała o historii zabytku.

     Jak dodał Zaremba, zatrzymany zabrał z domu ofiary wszystko, co zdołał unieść, w tym piłę łańcuchową i telefon. Potem wszystkie rzeczy wyrzucił.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group